"360 – התמונה המלאה" היא אפליקציית חדשות ותוכן ייחודית שפותחה במיוחד לשימוש באמצעות מכשירים ניידים. מהירות הגלישה, העושר הוויזואלי והעיצוב המרהיב הופכים את הגלישה ב "360 – התמונה המלאה" לחוויה שאין דומה לה בעולם התוכן הדיגיטלי בישראל.

מאחורי האפליקציה עומד צוות עיתונאי מובחר, שמקפיד על עקרונות מקצועיים ואתיים ללא פשרות. האמת והאמינות הם נר לרגלי מערכת החדשות של "360 – התמונה המלאה", זאת מבלי לוותר על עניין, מהירות וטכנולוגיות חדשניות להעברת מידע.

שמה של האפליקציה "360 – התמונה המלאה" נגזר משתי תכונות ייחודיות, שיחד מעניקות לגולשים את החדשות והתוכן מכל זווית אפשרית. כך, לגולשים ב"360 – התמונה המלאה" יש אפשרות לקרוא את התוכן ערוך מזווית ראייה עיתונאית המיוחדת למכשירים ניידים, או לחילופין לבחור בתצוגה כרונולוגית של פרסום התכנים, בתצוגת "מהדורה יומית" שדומה לשערי עיתונים, או בתצוגה שמתמקדת רק בתכנים שכוללים וידאו, קטעי קול או גלריות.

פן ייחודי נוסף באפליקציית 360 הוא עושר תכנים יוצא דופן, שנוצר משילוב כתבות ומאמרים פרי עטם של עשרות הכתבים והכותבים שעובדים במערכת, זאת לצד כותרות נבחרות מאתרים אחרים. כך זוכים הגולשים לקבל את "התמונה המלאה".

"360 – התמונה המלאה" מבוססת בעיקר על תכנים עצמאיים, יחד עם כתבות מבית nrg, "מקור ראשון" ו"ישראל היום". האפליקציה מתעדכנת 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע כדי להעניק לכם את כל מה שאתם רוצים וצריכים לדעת.