בר רפאלי

נכון שבהוליווד היא לא הייתה מוציאה את הראש מהבית עם לוק שכזה, אבל בשביל מסיבת יום הולדת של חבר באאוטפיט מפחיד (תכף תראו) ועוד בארץ, אפשר לצאת. כמה פשוטה, ככה יפה. צבעים מחמיאים ונעליים שמאריכות לה את הגוף. הבוררת רצתה לתת לה זכאית פלוס פיצוים, אבל בגלל הבחור שאיתו הגיעה לאירוע, היא מקבלת זכאית על תנאי.

ציון ברוך

כנראה שגם אליו הגיעה השמועה שבטליבן מחפשים אנשים, והנה לכם ההוכחה שהוא הגיע אל מסיבת יום ההולדת שלו בלבוש איתו היה בפגישה באפגניסטן. אז נכון שהוא ישראלי, ונכון שהוא יהודי, ובכל זאת, גם לבוררת יש גבולות: שלוש שנים מאסר בכלא האמריקני עם אובמה. זה לא יהיה פשוט בכלל.

יעל בר זוהר

יעל בר זוהר היקרה, עם גזרה מחמיאה מתמיד ועם שמלה מכוערת מתמיד, היא נראית לבושה בגרב ענקית מהמסרגות של שפרה קורנפלד, שגזרה אותה בשני הכיוונים ודחפה בכוח את גופה השווה פנימה. אך לאור העובדה כי מדובר ביב"ז הבוררת נאלצת לסלוח, כי אם לאולמרט סלחו, אין סיבה שהבוררת לא תעשה כן. קבלי שש שנות עבודת שירות בסריגה באחד מהמפעלים בג'נין.

נינט וסופי טייב

האחיות לבית טייב השתגעו: רק לפי הצפייה בתמונה מומלץ להצטייד בפארמין נגד בחילות. השתיים הגיעו ליום ההולדת של ברוך כשהן עוטות לגופן בגדים שמזכירים  את הבגדים הנמכרים לקשישים בית גיל הזהב. ניסיון לא מוצלח להחיות טרנד שמעולם לא היה. והנעליים? וואו, אסון אקולוגי שכזה כבר הרבה זמן לא ראינו. טוב, מאז הוריקן סנדי לפחות. הבוררת פוסקת לשתיים שנתיים בכלא בלי שום אפשרות להתייחדות עם יהודה או יון תומרקין.

יהודה לוי

יודה, לפני שבכלל אפתח את הפה תרשה לי להקיא. הנעליים שלך תפסו את עיני הבוררת, וממש הזכירו לה את התקופה שבה הבית שלה עבר שיפוצים והפועלים הסינים הגיעו בנעליים דומות. בעניין הלבוש הבחור מזכיר תלמיד תיכון בן 16 שרק מתחיל ללמוד איך להתלבש. יש מצב שאיבדת את הזיכרון?! או אולי אתה מנסה לזכות בליבה של נינט מחדש?! טוב, זה לא ממש משנה, אתה הולך לכלא ועכשיו. שש שנים עד שתלמד איך להתלבש. את החתונה, בינתיים, תאלץ לדחות.

המלצת הבוררת

לוריאל הוציאו אייליינר דק במיוחד, "סופרליינר", המתאים לכאלה שמתקשות לצייר על העפעף פסים, או שבסוף יוצא להן משהו שנראה כמו ינשוף – ולא הזכרתי שמות. האיילינר נחמד מאוד, מצייר בקלות, אבל עדיין – אם אתן לא טובות בזה, אל תנסו להתחכם איתו.