דוגרים על הספרים? מעבירים לילות לבנים בלימודים? משקיעים כל הסמסטר רק כדי לקבל בסוף 80 ולהרגיש בינוניים? סטודנט אמריקאי אחד הצליח להתחמק מדרך הייסורים הזו – ובכל זאת לקבל 100 בבוחן בכימיה אורגנית. ולא רק הוא קיבל 100 – אלא כל הכיתה.

עוד כותרות ב-nrg:
פוענח הסוד לחיים ארוכים: אוכל בריא והרבה מיןשמונה סינים התארחו באבו גוש וחויבו ב-16,500 שקלכל התכנים הכי מעניינים – בעמוד הפייסבוק שלנו

מה הסיכויים? הזריקה שהצילה את כל הכיתה:
 


ויני פורטה, שלומד באוניברסיטת אוהיו, הצליח לשכנע את מרצה הקורס לערוך עמו התערבות: השניים קבעו כי אם ויני יצליח לקלוע פיסת נייר מקומטת לפח האשפה שבכיתה – יעניק המרצה ציון 100 אוטומטי לכל הסטודנטים בכיתה, כך עולה מידיעה שפורסמה היום (יום ב') ב"מטרו" הבריטי.

וכיצד הצליח ויני להביא את המרצה להתערב עמו? מה שעמד מאחורי ההתערבות יוצאת הדופן הייתה העובדה שויני לקח על עצמו משימה בלתי אפשרית: הסטודנט הצעיר ישב בשורה האחרונה של הכיתה, והמרצה – או אף אחד מהנוכחים בכיתה – לא תיאר לעצמו שויני יצליח לקלוע את הנייר לתוך פח האשפה, שהיה ממוקם במרחק רב ממנו.

אלא שויני הפתיע את כולם: בזריקה מרשימה ומדויקת במיוחד, הצליח הסטודנט הצעיר להשחיל את הנייר לפח – והכיתה כולה פרצה בצהלות רמות ומחיאות כפיים. סטודנטים שנכחו בקורס גם צילמו את האירוע מזוויות שונות, והזריקה המושלמת של ויני הפכה לויראלית תוך זמן קצר – לאחר שצברה מאות אלפי לייקים ושיתופים, והפכה אותו לכוכב בקמפוס וברשת כולה.
 
למרבה המזל, אחד מבני כיתתו של ויני אישר בהמשך כי גם המרצה המופתע עמד במילתו – והעניק ציון 100 לכל הסטודנטים. "ההבטחה האמיתית הייתה שלא יהיה בוחן, כי הוא ציפה שויני יפספס", הודה אותו סטודנט. "במקום זאת הוא החליט שעלינו לעשות את הבוחן בכל זאת – אבל הציון היה מבוסס על השתתפות, כך שכולם קיבלו 100 על שהגיעו".