אתר ספורטנדו פרסם היום (שישי) את רשימת השחקנים במקומות 51-60 כחלק מפרויקט דירוג 100 שחקני היורוליג הטובים ביותר. אחרי שנוריס קול (68) ופייר ג'קסון (65) נבחרו בעשירייה הקודמת, שני שחקנים אחרים של מכבי ת"א דורגו לפניהם: ג'ונה בולדן שנבחר למקום ה-51 ודיאנדרה קיין שדורג במקום ה-57.

על בולדן בן ה-21, שמאייש את עמדה 4 בצהוב, נכתב באתר: "אחד השחקנים האוסטרלים הצעירים הכי חשובים, בהתבסס על הכישרון והפוטנציאל שיש לו. שחקן מכללת UCLA לשעבר הראה את כל הוורסטיליות שלו בליגה האדריאטית (הוביל את FMP בלגרד לסוויפ של 0:2 על פרטיזן בפלייאוף) ומחנה הקיץ של ה-NBA".

על קיין, שמכדרר בעמדות 1-2-3, נכתב: "בשנה שעברה הוא העמיד ממוצע מדהים של 21.5 נקודות מדד למשחק ביורוקאפ, שני רק לאלכסיי שבד. יש לו את החבילה השלמה: הוא יכול לקלוע, ליצור עבור חבריו לקבוצה, הוא ריבאונדר תחרותי. יש סימן שאלה לגבי ההתאמה של קיין, ג'קסון וקול בקו האחורי של מכבי ת"א".

הגארד האמריקאי הקדים בדירוג את מתיאס לזורט שנבחר במקום ה-60, קרונוסלב סימון מהמקום ה-59 וטיילר האניקאט שדורג 58. בולדן הקדים בנוסף את ולדימיר מיצוב (56), ניקולה קאליניץ' (55), אנתוני גיל (54), אוגנין קוזמיץ' (53) ונמניה נדוביץ' (52).