בלם הפועל ב"ש שיר צדק קיבל מאופ"א את הזימון לדיון בעניינו בנוגע לחשד בשימוש בחומרים אסורים, והוא צפוי להיערך ביום רביעי הבא (‭.(11.10 ‬ השחקן יגיע לדיון מלווה בייצוג משפטי ובנציגי המועדון, ככל הנראה המנכ"ל אסי רחמים והדובר גיל לבנוני.

העונש המקסימלי שיכול לקבל צדק הוא שנתיים הרחקה בפועל מכל פעילות בשל שימוש בחומר ממריץ, ובב"ש מקווים שהעונש לא יופעל במלוא חומרתו. השחקן עצמו זוכה בימים האחרונים לתמיכה יוצאת דופן מכל הסובבים אותו. האוהדים הציפו אותו במאות הודעות, בעוד במועדון הובטח לו כי יעמדו מאחוריו בכל החלטה שתתקבל על ידי אופ"א.

לאלופה יש גם בשורות טובות, שהגיעו מכיוונו של מיגל ויטור. הבלם הפורטוגלי הצטרף לאימונים עם שאר חבריו, ואם הכל ילך לפי התוכניות, הוא יחזור לשחק בתוך פחות מחודש. על פי התוכנית שנבנתה עבורו על ידי הצוות המקצועי, הוא אמור לשוב לפעילות מלאה במשחק מול סטיאווה בוקרשט בליגה האירופית בעוד קצת פחות מחודש, אך ייתכן שישוב למגרשים טיפה קודם לכן.

"יש אופטימיות בכל הקשור לוויטור", אמרו במועדון והוסיפו: "הוא עובד קשה מאוד כדי לחזור בהקדם. הוא יודע שהקבוצה זקוקה לו, וגם כאן עושים הכל כדי שישוב חזק לפחות כמו שהיה לפני הפציעה".

בתוך כך, בשבת תתארח האלופה במושבה אצל מכבי פ"ת למשחק רבע גמר גביע הטוטו.