גולדן סטייט קיימה אתמול בלילה (בין רביעי לחמישי) את משחק ההכנה השני שלה לקראת עונת 2017/18 כשהתמודדה מול מינסוטה ומאמנה תים ת'יבודו, כאשר המשחק התקיים בשנז'אן שבסין.

הווריוס נראו טוב לאורך רוב שלבי המשחק ואף עלו ליתרון השיא שלהם במהלך הרבע השלישי כששלשה של קווין דוראנט קבעה 37:47 שלוש דקות לסיום הרבע. היתרון שלהם הצטמצם ל-79:83 בתחילת הרבע הרביעי והטימברוולבס השתלטו בתוך הרבע האחרון והפכו את התוצאה ורשמו ניצחון 97:111 בסיום.

למרות ההפסד, עומרי כספי שרשם את משחקו הראשון בהכנה של האלופה זכה לשבחים רבים בתקשורת האמריקאית בעקבות דקות טובות שלו מהספסל, כשסיים עם שורה סטטיסטית נאה של שש נקודות בשלוש מחמש מהשדה, בנוסף קלט שני ריבאונדים וחילק אסיסט אחד ב-12 דקות משחק.

באתר "המרקורי ניוז" המסקר את גולדן סטייט נכתב עליו: "עומרי כספי הרשים בבכורה שלו במדים של הווריוס".

באתר המקומי התייחסו ליכולת של הישראלי: "הפורוורד המחליף שרק הצטרף לווריורס לא שיחק במשחק ההכנה הראשון גולדן סטייט בעקבות צום יום הכיפורים", על המשחק שהתקיים הלילה הישראלי זכה לשבחים כשאמרו עליו: "כספי נראה אגרסיבי ויעיל במשחק ההכנה השני של קבוצתו".

בנוסף נכתב עליו: "הוא קלע שש נקודות עם שלוש קליעות מחמש ניסיונות ב-12 דקות משחק כשעלה מהספסל על ידי ניצול מקסימאלי של ההזדמנויות שלו מבלי לכפות את עצמו על המשחק".

באתר המשיכו לשבח את כספי כשנאמר: "במהלך אחד כספי תקף את הסל וסיים כהלכה. במהלך אחר הוא חתך לתוך הצבע וקרא בצורה מושלמת את הטעיית המסירה של אנדרה איגואדלה שהגיעה אליו בסופו דבר. בנוסף כספי נצפה מתוסכל משריקה נגדו של השופט. אחרי הכל הוא הציג יכולת חיובית רבה".

הווריורס שיחלו את העונה הסדירה ב-17 באוקטובר נגד יוסטון יפגשו ביום ראשון הקרוב את מינסוטה למפגש הכנה נוסף.