בשורות טובות ממשפחת ארגוב: גילי ארגוב (40), בנו היחיד של מלך הזמר המזרחי זוהר ארגוב ז"ל, חשף אתמול (שבת) בחשבון האינסטגרם שלו שהוא ואשתו ורד הביאו לעולם את בתם הראשונה – וציין שהחליט לקרוא לה על שמו של אביו המנוח.

"בשעה טובה נולדה לנו בת, זוהר ארגוב", סיפר בהתרגשות לעוקביו והוסיף כי "תודה רבה לאשתי על מתנה מרגשת. אלופה". בפוסט נוסף, שפרסם לפני כתשע שעות בפייסבוק, כתב ארגוב: "אשתי היקרה, תודה רבה על מתנה ענקית, הבת שלנו זוהר. נגדל אותה בנחת, אמן. אוהב את שתיכן".

הלידה, שנערכה בבית חולים בירושלים, לא הייתה פשוטה עבור ורד. רגע לפני שהלידה יצאה לדרך היא שיתפה את עוקביה בפייסבוק בתחושותיה וכתבה: "קר לי חם לי מותשת לגמרי!". בהמשך, כנראה בעקבות הדאגה והאכפתיות של בעלה, כתבה ברשת החברתית: "לכל הנשים שלא מעריכות את הבעל שלהם מספיק – תתחילו להעריך".

"בשעה טובה נולדה לנו בת". גילי ארגוב (צילום: מתוך הפייסבוק)

בתכנית הרדאר בערוץ 10, שהתקיימה לפני חודש, חשף בנו של הזמר המפורסם לראשונה כי לבתו יקראו "זוהר ארגוב, The Second השנייה". ורד טענה בראיון כי "זה לא היה ברור מההתחלה. גילי החליט על השם זוהר וגם היום אני קוראת לה זוהר כשהיא בבטן. סוף סוף בשורות טובות ומרגשות למשפחת ארגוב", והבהירה: "אני מאוד מעריצה את אבא שלו, זכרו לברכה".

בשעה טובה נולדה לנו בת זוהר ארגוב תודה רבה לאישתי על מתנה מרגשת אלופה

A post shared by גילי ארגוב (@giliargov) on Oct 4, 2017 at 2:19pm PDT

גילי ארגוב נישא בשנית לורד בחודש מרץ השנה, בזמן שהייתה בחודש השלישי להריונה. בחודש פברואר עלה שמו לכותרות לאחר שנעצר בחשד לתקיפת בת זוגו. בהארכת מעצרו בבית המשפט בראשון לציון טען פרקליטו כי ארגוב שיתף פעולה, ולקח אחריות מלאה על חלק מהמעשים, והוסיף שאיבד שליטה.

נושאים קשורים: