ממעמד של כוכב נוער לסטטוס של פדופיל מורשע: ­מארק סלינג, מי שהיה אחד מכוכביה הבולטים של סדרת הלהיט "גלי", הודה באחזקת חומרים פדופיליים והסכים לעסקת טיעון במסגרתה יישלח אל מאחורי הסורגים לתקופה של ארבע עד שבע שנים, יידרש לשלם קנס כספי ובנוסף יחויב להירשם כעבריין מין ולא יורשה ליצור קשר עם כל אדם שטרם מלאו לו 18.

סלינג (35) נעצר ב-2015, לאחר שמחלקת החקירות נגד פשעי ילדים במשטרת קליפורניה, קיבלה טיפ אנונימי על המצאות חומרים פדופילים רבים ברשותו. לאחר חיפוש שנעשה בביתו, מאגר עצום של יותר מ-50 אלף תמונות וסרטונים נמצאו על המחשב שלו ועוד כ -4000 תמונות נוספות בכונן הקשיח שלו.

כעת, לאחר חקירה והליכים משפטיים שנמשכו כשנתיים, סלינג הורשע כאמור במסגרת עסקת טיעון באחזקת החומרים האסורים ויבלה מאחורי סורג ובריח תקופה ארוכה. גם לאחר שחרורו, ייאסר עליו להתקרב לאזורים בהם מסתובבים קטינים, כולל חצרות בתי ספר, בריכות ציבוריות ופארקים, ויאלץ להיות בפיקוח ובמאסר על תנאי במשך 20 שנה.

בנוסף, סלינג יאלץ לשלם פיצויים של כ-50,000 דולר לכל קורבן שיתלונן עליו, על פי המסמכים שבידי בית המשפט, וכן יחויב לקחת חלק בסדנה טיפולית לעברייני מין.

נושאים קשורים: