מה עובר על בית"ר ירושלים? הקבוצה שדרסה את הליגה במחזורי הפתיחה לא ניצחה שלושה מחזורים ברציפות ואחרי ההפסד לבני סכנין, במועדון מנסים להבין איך מתקנים את המצב. "זה סימפטום של קבוצה שחושבת שהיא יותר גדולה ממה שהיא", העריכו גורמים בבית"ר, "אנחנו משחקים טוב, חושבים שדברים יבואו בקלות, אבל כשזה לא קורה אנחנו מאבדים את הראש".

כל שחקני ההגנה, כולל אנטואן קונטה, שנחשב לאחד השחקנים המובילים, ספגו ביקורת על היכולת מול סכנין. "קיבלנו שערים מצחיקים", הודו במועדון, "קורה ששחקנים תופסים משחק פחות טוב, אבל לא יכול להיות שאנחנו מקבלים גול ופתאום כולם משתוללים. צריך גם להפסיק את כל הדיבורים על אליפות".

השוער המחליף סתיו שושן, שפתח בהרכב וספג באשמתו, דווקא קיבל גיבוי, אך בוריס קליימן צפוי לשוב לשער מול מכבי נתניה. דוד קלטינס התייחס לסוגיה ואמר: "בוריס שוער מצוין, הוא השוער הראשון של בית"ר בשנים האחרונות. אני לא יודע אם הפסדנו בגלל שהוא לא שיחק. התקבלה החלטה לתת לסתיו לשחק והיינו צריכים לנצח גם עם סתיו".

מי שעשוי לשלם את המחיר בעקבות ההפסד הוא הקשר/מגן, אריק סאבו, שלא נמצא בתקופה טובה. "כולנו היינו עצבנים אחרי ההפסד, אבל צריך לקחת דברים בפרופורציות, אי אפשר להגיד שהשחקנים זלזלו", סיכם גורם בבית"ר.

נושאים קשורים: