אנשי מכבי נתניה מנסים להתמודד עם הסיטואציה החדשה שבה הם נמצאים. מצד אחד, יש אופוריה מכך שהקבוצה במקום השני בטבלה, תוך כדי שהיא ממשיכה לשחק אטרקטיבי ולהבקיע שערים רבים. מצד שני, בנתניה מעריכים שעוד יגיעו תקופות קשות והפסדים, ולכן הם מנסים לשמור את השחקנים עם רגליים על הקרקע.

בנתניה משבחים את העבודה של הצוות המקצועי, בראשות סלובודן דראפיץ' ושי ברדה, שמלבד התוצאות הטובות והכדורגל האיכותי, גם מצליחים לגרום לשחקנים שלא משחקים לא להיות ממורמרים.

אגב ברדה, לפני המשחק מול פ"ת שוחח עוזר המאמן עם דיא סבע על רקע אי זימונו לנבחרת ואמר לו: "תוכיח במשחק שמקומך בנבחרת". התוצאה, כידוע, היתה שלושער של סבע, שעליו נאמר במועדון: "דיא חייזר, הוא כובש בכמות משוגעת, זה משהו שלא היה עשרות שנים. הלוואי והוא יהיה כמו ערן זהבי של מכבי ת"א".

"הכל חדש לנו, אנשים שכחו שלפני שנה היינו בלאומית אחרי שהמועדון הזה עבר פירוק", אמר בכיר בנתניה, "יש העונה ליגה מאוד צמודה, כמעט כל קבוצה יכולה בניצחון אחד להגיע למקום השני. אנחנו יודעים שלא נדרוס את הליגה כמו בלאומית ואנחנו לא קבוצה לאליפות. נמשיך בדרך שלנו, לא נתרגש אם יגיעו שני הפסדים רצופים, ננסה להגיע לפלייאוף העליון. ואם איכשהו נצליח להשיג כרטיס לאירופה, זה יהיה הישג בלתי נתפס".

נושאים קשורים: