קול זגורי וקול אמסלם: השחקנית חן אמסלם ובן זוגה, הבמאי והיוצר מאור זגורי נישאו הערב (שלישי) בקיסריה מול מאות מחבריהם, לאחר ארבע שנות זוגיות. השניים צעדו לחופה כשהם מלווים בהוריהם. אחד האמנים שיופיע במהלך הערב הוא הזמר ליאור נרקיס, חברם של השניים שגם התארח בסדרה "זגורי אימפריה". לשמלת הכלה של אמסלם אגב, אחראי המעצב חזי צוקרמן.

הכלה הנרגשת, חן אמסלם (צילום: ניר פקין)
אמסלם וזגורי (צילום: ניר פקין)

בראש שיירת האורחים שהגיעו לחגוג עם השניים ביום חגם, זיהינו כמובן בני משפחת זגורי כמו עוז זהבי בלוק מחויט בהיר, יפית אסולין בחולצה שהפכה לנו את הערב לצבעוני, דניאל סבג, וגם כוכבים נוספים מהסדרה כמו יערה פלציג (מיונז בשבילכם), אורי לייזרוביץ' (אלבז כמובן) וזהר שטראוס.

עוז זהבי (צילום: ניר פקין)
יפית אסולין (צילום: ניר פקין)
יערה פלציג. מיונז בשבילכם (צילום: ניר פקין)
דניאל סבג ואשתו (צילום: ניר פקין)
אורי לייזרוביץ' (צילום: ניר פקין)
זוהר שטראוס ואשתו (צילום: ניר פקין)

אבל כמובן שלזוג המתחתן יש חברים גם מחוץ לגבולות הסדרה, וכך כללה שיירת האורחים גם את (קחו אוויר) אביב אלוש בלוק כחול הורס יחד עם אשתו נופר, עידן עמדי שנשא עימו גיטרה, מיטל גל, מירב פלדמן, חנה אזולאי עם בן זוגה המחזאי שמואל הספרי, רות אסרסאי ושני קליין מ"מטומטמת", שירה האס שמשחקת יחד עם אמסלם בסדרה החדשה "ההרמון", אגם רודברג והחבר דור קובינר, חנן סביון וגיא אמיר, מגי אזרזר, טום באום, נלי תגר והאוהבים הצעירים נועה קירל ובן הזוג ברק שמיר שהגיעו יד ביד. עוד 10 שנים באותו מקום?

אמסלם וזגורי הכירו כזכור בשנת 2013 על סט צילומי הסדרה "זגורי אימפריה", אותה זגורי ביים ואילו אמסלם הייתה הכוכבת הראשית שלה. במהלך הצילומים השניים החלו להתקרב ולהתאהב, ובהפסקה שנערכה בין הצילומים הם יצאו לחופשה, שלאחריה חזרו כזוג של ממש. במרץ 2016 השניים נפרדו לתקופה קצרה של שלושה חודשים, אך לאחריהם שבו זה לזרועות זו ואף הכריזו על כך באינסטגרם. כעבור כשנה הגיעה גם הצעת הנישואים המיוחלת.