אלמוג כהן קשרה של אינגולשטאדט, שהתאמן הערב (שלישי) עם נבחרת ישראל לקראת צמד המשחקים הקרוב מול ליכטנשטיין וספרד, הבהיר כי הוא כלל לא פוסל חזרה אפשרית לישראל כבר בחלון ההעברות הקרוב של ינואר.

"חזרה לישראל זה משהו שהוא על הפרק", אמר כהן לעיתונאים, "כרגע אני באינגולשטאדט ונותן את כל כולי, נראה עם המשפחה שלי מה יהיה בחודשים הקרובים. מכבי חיפה, מכבי ת"א והפועל ב"ש על הפרק. נראה מה יהיה".

על הקמפיין הנוכחי: "אם אני מסתכל על כל הקמפיין אני חושב שהיו עליות וירידות. התחלנו בצורה טובה ואכזבנו נגד אלבניה. יש אפשרות לסיים את הקמפיין בטעם מתוק. לסיים עם ארבע נקודות את הקמפיין זה יהיה משהו גדול. תמיד צריך לעבוד קשה. כדורגל זה משחק דינמי. אתה לא יכול לדעת איך המשחק מתפתח".

על שיר צדק, שלקח חומר אסור ונכשל בשתי בדיקות סמים: "שיר חבר קרוב שלי. אנחנו מדברים הרבה בטלפון בימים האחרונים. עוברים עליו ימים לא קלים. הוא לא מבין מאיפה זה נפל עליו. מנסים לחזק אותו".

על טאלב טואטחה, אמר הקשר: "ברור שלטואטחה צריך להיות פלוס כי הוא שחקן הרכב בבונדסליגה. שחקן צריך להצליח ולא להתעסק במה שמסביב. כל החלטה צריך לקבל כמו מקצוענים. השחקן הישראלי קצת לוקה בקבלת החלטות. כשלא הולך אתה צריך לקבל את זה כמו מקצוען. רק ככה אפשר להצליח".

נושאים קשורים: