ראובן עטר ומ.ס אשדוד כבר לא. חודשיים לאחר שמונה לתפקיד ואחרי שהקבוצה מעיר הנמל השיגה רק נקודה בודדת מתוך 18 אפשריות, המאמן ראובן עטר שילם את המחיר ופוטר היום (שלישי) ממ.ס. אשדוד.

מהמועדון נמסר: "ביממה האחרונה התנהלו מספר שיחות בין מאמן הקבוצה ראובן עטר לבין הנהלת המועדון על מנת למצוא פתרון שיוציא את הקבוצה מהמשבר בו היא שרויה. לצערנו המסקנה אליה הגיעו הצדדים היא על היפרדות וזאת על מנת לייצר את השינוי המתבקש ומתוך ראייה של טובת הקבוצה בלבד.

"הנהלת המועדון מצרה על הנסיבות שהובילו לסיום ההתקשרות ועל אף התקופה הקצרה ישנה הערכה עמוקה למאמן ראובן עטר ועוזרו צדוק מלכה והמועדון מודה להם ומוקיר את תרומתם".

יצוין כי בימים הקרובים תתקבל ההחלטה על זהות המאמן הבא כשאר קובי רפואה נמצא כעת בראש בורסת השמות.

ראובן עטר הוסיף: "למרות התוצאות הלא טובות, היה לי הכבוד לעבוד במ.ס. אשדוד. מאחל להם הצלחה בהמשך".

כזכור, השנים האחרונות לא מאירות פנים לראובן עטר, שפעם אחר פעם מסיים את דרכו מוקדם מהצפוי בקבוצות שונות בליגת העל. בעונת 2012, פוטר עטר אחרי תשעה מחזורים ממכבי חיפה. באותה עונה הצליח לרדת ליגה עם מכבי נתניה. בעונת 2015, פוטר אחרי שמונה מחזורים ממכבי נתניה, ועונה קודם לכן סיים את תפקידו אחרי חצי שנה לא מוצלחת בהפועל חיפה.

יצוין כי רוני אואט, מי שהיה עוזרם של ראובן עטר וקודמו רן בן שמעון, ואף אימן את הקבוצה במהלך העונות הקודמות, ביקש לסיים את תפקידו בצוות המקצועי ולצאת להפוגה בת שנה במהלכה יתמקד בהשתלמויות מקצועיות וישלים את תעודת הפרו.

"ביקשתי לעשות הפוגה קצרה ולהתמקד בלימודים", הסביר אוואט, "על מנת שאחזור מוכן יותר וטוב יותר לעמדת המאמן הראשי במועדון".

נושאים קשורים: