לקראת הישורת האחרונה. אלישע לוי מאמן נבחרת ישראל קיים הערב (שלישי) מסע"ת לקראת צמד המשחקים מול ליכטנשטיין וספרד, שיינעלו את קמפיין מוקדמות המונדיאל המאכזב.

בפתח דבריו הסביר המאמן הלאומי מדוע מונאס דאבור, שמחורר רשתות באוסטריה, שוב לא הוזמן לסגל הרחב: "ב-3 הפעמים האחרונות בהם דאבור זומן, הוא טען לפציעה. לכן הפעם החלטתי לוותר על הזימון שלו. אני מצפה ליותר מחויבות. גם דיא סבע בכושר מצוין, אך צריך להראות עקביות ואופי לפני הכל. אלירן עטר הוא שחקן סגל לגיטימי, הוא שיחק נהדר נגד מכבי חיפה. הוא בכושר טוב ויכול לעזור לנו".

"יש לי מאגר של כ-50 שחקנים ותמיד לפני כל משימה אני בוחר את השחקנים הנמצאים בכושר הטוב ביותר. אני מסיק מסקנות מהכינוס הקודם ובוחר את השחקנים הטובים ביותר להתאם לצורה בה נשחק".

על הביקורת, שמוטחת לעבר המאמן הלאומי: "יש הרבה ביקורת, אני רואה אותה ואני לא מופתע. אני לא מרגיש נרדף. אנחנו חיים במדינה חופשית, ואנשים מרשים לעצמם לבקר את הרמטכ"ל, את השרים ואת ראש הממשלה, אז מן הסתם מדברים גם על המאמן הלאומי. אני לא לוקח את זה אישית. מי שמטנף מאחורי הגב לא ראוי להיות בנבחרת".

"יש אנשים, אינטרסנטים, שמייצרים אי שקט בנבחרת. אני משתדל להיות מרוכז בעבודה. נבחרת ישראל היא מעל הכל, גם הקהל אוהב אותה אבל צריך תוצאות. מלכתחילה אף אחד לא נתן סיכוי לעלות לשלב הבא, גם ספרד ואיטליה ואלבניה שהיא נבחרת טובה מאיתנו. אנחנו צריכים להיות מרוכזים ולעשות הכל כדי לסיים את הקמפיין בצורה הכי טובה".

אלישע לוי (צילום: דני מרון)
אריאל הרוש עם ניר ביטון באימון הנבחרת (צילום: דני מרון)
תומר חמד חותם לאוהדים הצעירים (צילום: דני מרון)

"אני לא מסכם, אבל לא מצטער לרגע שבאתי להיות נבחרת ישראל. אני גאה בזה ונהנה מזה כל רגע. אני לא מצטער לרגע. לא עשינו תיאום ציפיות בנוגע למיקום מסוים, סימנו מטרות שאת חלקן הצלחנו להשיג, אבל על זה נדבר כשנסכם. ננסה לנצח את ליכטנשטיין ולהיראות טוב ואולי לקחת נקודות נגד ספרד".

על ההסתבכות של שיר צדק: "הצטערתי לשמוע על מה שקרה לשיר. אני מקווה בשבילו שהוא יקבל עונש מידתי ויחזור לכדורגל כמה שיותר מהר".

על ערן זהבי: "אני מקווה שימצאו את הדרך להחזיר את ערן בחזרה לנבחרת. הצטערתי על מה שערן זהבי עשה, הוא היה בסיטואציה לא פשוטה. הוא הגיב כמו שהגיב, ואני לא מצדיק את זה ולכן הוא נענש. אני חושב שהוא עשה טעות לאחר מכן כשהוא פרש. הכדורגל הישראלי לא יכול לוותר על שחקן כמו ערן זהבי".

נבחרת ישראל באימון (צילום: דני מרון)
תומר חמד באיחוד המחודש עם אלישע לוי (צילום: דני מרון)
איתי שכטר באימון הנבחרת (צילום: דני מרון)
אלירן עטר עם אלישע לוי באימון (צילום: דני מרון)

נושאים קשורים: