בלם הפועל ב"ש, שיר צדק, מחכה לוועדת המשמעת של אופ"א שתכריע בגורלו לאחר שאתמול (ב') הוכח כי נטל את החומר האסון אוקטופומין. בעודו ממתין לעונש, השחקן פרסם היום (ג') פוסט מרגש בפייסבוק בו שיתף מה עובר עליו בימים קשים אלו.

״אתה לא נמצא כאן לבד״, כתב צדק בכותרת והוסיף לתאר: "בוםםם. כל מה שבנית, כל מה שעבדת בשבילו, השם שלך, המשכורת שלך, המשחק, אפילו סתם אימון, החיים שלך. ברגע הכל יכול להסתיים. אמת או שקר, זכאי או אשם, תמימות לב או זדון. לא באמת שואלים אותך. לא שואלים אותך כי מאמינים לך ובך".

הבלם סיפר על הכוחות שהוא שואב כדי להמשיך קדימה: "הימים האלה העבירו בי כל הרבה תחושות אחרי שחשבתי שאני כבר חסין להכל. אבל לא לזה. המחשבות מפליגות לקצה. מה עושים? איך ממשיכים?" .

"ברגע שאתה מוקף באהבה ודאגה אתה מקבל פרופורציה. משפחה, חברים, קולגות, אוהדים שלנו ואפילו של קבוצות יריבות. שמתם הכל בצד וחיבקתם, כל אחד בדרכו. אתם והאמת נותנים לי כוח להמשיך גם שהדברים הזויים ביותר. גם כשלא מוצאים איך זה מסתדר ולאן זה הולך ומתקדם".

צדק הודה ליושב במרומים: "ולך מלך מלכי המלכים. תודה. תודה על הניסיון הכי חזק עד כה. תודה שהרמת אותי עוד כמה שלבים באמונה ובביטחון. תודה שהארת והראית לי מה אנשים חושבים עליי. תודה שאני אדום ואלו האנשים שעוזרים לי ומגבים אותי. ותודה שהזכרת לי שכל מה שיש לי זה ממך".

נושאים קשורים: