פעיל הימין וחבר ארגון "האמת שלי" אביחי שורשן הגיש תלונה במשטרה נגד ארגון כרם נבות ופעיל הארגון דרור אטקס בעקבות הפוסט שעלה בדף הפייסבוק של הארגון ובו תמונות ביתו של שורשן.

שורשן אמר "פרסום הפוסט בשפה הערבית כולל תמונות ותצלומי אוויר של הבית שלי הם הסתה. הפוסטים שעולים בעמוד של כרם נבות פונים גם לאוכלוסיה פלסטינית שיכולים לקרוא אותו ואולי לעשות מעשה במיוחד כשאני מתואר שם כגונב קרקעות וכמי שפועל ממניעים גזעניים".

אתמול העלה שורשן פוסט בו כתב: "בכל תקופת פעילותי הציבורית, תמיד נזהרתי לא לעבור את הגבול. תמיד ידעתי להפריד בין דעתו הפוליטית של האדם שמולי לבין חייו האישיים. והנה, היום נחצה קו אדום ומסוכן, כזה שעלול לפגוע בביטחון אשתי וילדיי".

"לאחר ויכוח פוליטי בפייסבוק, פעיל השמאל הרדיקלי, דרור אטקס, העלה לרשת צילום אוויר ברור של הבית בו אני גר עם אשתי ושני ילדיי, תוך שהוא מעלה פוסט בין היתר בשפה הערבית בו הוא מספר אודותיי כזבים ובדיות. לפוסט צורפה תמונת תקריב של הכניסה לביתי הפרטי". שורשן הוסיף כי "בתוך דקות התחלתי לקבל טלפונים והודעות מאנשים שלא בדיוק רוצים בטובתי. זה כבר לא העולם הווירטואלי של הפייסבוק והטוויטר – עכשיו מדובר בסכנה ממשית לי ולמשפחתי".

דרור אטקס (צילום: פלאש 90)

לפני מספר ימים פרסם פעיל השמאל הקיצוני דרור אטקס, שמפעיל את דף הפייסבוק של ארגון "כרם נבות", פוסט שנוגע לסוגיית הבדואים במרחב מעלה אדומים. אטקס טען כי הבדואים נמצאים במקום כבר עשרות שנים, שורשן הגיב לפוסט בתצלומי אוויר הסותרים לכאורה את הטענות שהציג אטקס ובין השניים התפתח דין ודברים בשרשור תגובות על הפוסט המקורי.

אלא שאתמול כאמור התברר כי אטקס החליט לקחת את הוויכוח בסוגיית הבדואים למקום אישי, והעלה פוסט שבו פרסם את תמונת ביתו של שורשן וכן תצלומי אוויר של הבית. בפוסט, שהוצג גם בשפה הערבית, כתב אטקס: "לעיתים נדירות אנו מגיבים לטוקבקסטים, אבל הפעם אנו חורגים ממנהגנו ומקדישים פוסט שלם לטוקבקיסט. ובכן לאביחי הבנאי יש את 'האמת שלי' אבל הבעיה עם האמת שלו היא שהוא מסתיר אותה וזה דווקא חבל".