ענת עמישי, גרושתו של השף גולן גורפינקל, ביקרה בסניף הום סנטר שבבני ברק בתחילת השבוע. היא נשאה בתוך תיקה את הטלפון הסלולרי של בתה הקטנה מאי ז"ל, שנפטרה לאחר מאבק ארוך במחלת הסרטן בחודש יולי האחרון – כך פורסם לראשונה בידיעות אחרונות. ביציאה מהמקום גילתה עמישי שהטלפון הנייד של מאי נעלם, וכך גם כל אותם תמונות, סרטונים והודעות שהיו שמורות בו, כולל השיחות האחרונות שקיימו השתיים ביניהן.

הפוסט של גולן גורפינקל, הבוקר (צילום: מתוך האינסטגרם)

עמישי עדכנה בנושא את בן זוגה לשעבר, שמיהר לפרסם פוסט מצמרר בנושא בחשבון האינסטגרם שלו: "בבקשה עזרו לנו לשתף ואולי להשיג את הטלפון. כל השאלות על הגיבויים והביקורת למה לא נעשה – נעשה. מסתבר שהמון (קטעי) וידאו שמאי צילמה לא (היו) בגיבוי וחלק מהתמונות. אז בבקשה, אשמח לפתור את הבעיה".

"בבקשה לעשות הכל ולהחזיר את המכשיר". שגב משה (צילום: אריק סולטן)

אחד מחבריו הקרובים של גולן, שגב משה, פרסם את הקריאה של חברו באינסטגרם וכתב: "ל'נשמה הטובה' ש'לקח/ה' ב'טעות' את הטלפון הנייד של מאי המלאכית הצדיקה, בבקשה לעשות הכל ולהחזיר את המכשיר עם כל זכרונותיו. זה האינסטגרם של האבא, שהוא אח ואיש יקר".

עמישי, שסבורה כי הפלאפון של בתה נגנב, כתבה לגנב בחשבון שהוקם לזכר מאי ז"ל באינסטגרם: "אם אתה רואה את הכתבה הזו – באמת שאני לא מחפשת אותך, רק רוצה לקבל את הזיכרונות האחרונים מהבת שלי".