זמן פציעות. חצי הגמר הראשון של גביע ווינר יפגיש הערב את מכבי ת"א ומכבי ראשל"צ. הצהובים עוד לא שיחקו העונה בהרכב מלא, וכך יהיה גם הערב (ג'). נוריס קול שנמצא בשלבי החלמה ודיאנדרה קיין הפצוע לא יהיו בסגל. סביר להניח שגם פייר ג'קסון לא ישותף למרות שיירשם בטופס המשחק.

במצב זה מכבי שוב תשחק ללא רכב טבעי וניהול המשחק יהיה אחריותו של ג'ון דיברתולומיאו. בצוות המקצועי מרוצים מאוד מההכנה שעשה הרכש ממכבי חיפה.

הצהובים לא מסתנוורים מהניצחון בדרבי שלשום. נבן ספאחיה לא שיבח את רמת הכדורסל שהציגה קבוצתו, אבל אמר ש"זה מובן ומתקבל על הדעת בתנאים שהיו". במכבי אהבו את התרומה של יובל זוסמן, ששיחק ‭ 25‬ דקות ובלט בשני צידי המגרש.

מן העבר השני מכבי ראשל"צ מגיעה אחרי ניצחון על אילת אך עדיין לא נראית מוכנה לעונה. לכתומים, כידוע, יש עוד זמן להתכונן, משום שלא תשחק במחזור הראשון כי יריבתה מכבי חיפה נמצאת בארה"ב.

כמו יריבתה, גם ראשל"צ תגיע בסגל חסר. הסנטר החדש מרפי הולוואי עדיין לא ישחק וג'רלד בברלי ששוחרר, אך עדיין שיחק שלשום, כבר עזב לארה"ב. גם עודד ברנדוויין פצוע ומושבת בשבועות הקרובים. ראשל"צ הבליטה שלשום את הידית המרשימה של הפורוורד מארק טולפסון, שקלע את כל השלשות שלה (‭,(4‬ ואת אבי בן שימול שמסר‭ 14 ‬אסיסטים.

ברנר בטירוף על הקווים. מכת היעדרויות גם במכבי ראשל"צ (דני מרון)

יורופ קאפ. בני הרצליה תפגוש הערב (‭,19:30‬ ספורט 5 לייב) את פורטו בשלב המוקדמות השני במפעל, לאחר שגברה על אוסטרוב הפולנית בסיבוב הקודם. ניצחון על הפורטוגלים בסיכום שני המשחקים יעלה את חניכיו של מיקי גורקה לשלב הבתים של היורופ קאפ.