לשם שינוי: בשורה שתשמח הרבה מאוד מעריצים בארץ: אחרי החגים צפוי הצמד הכי חם במוזיקה, סטטיק ובן־אל תבורי, להוציא שיר חדש, ועל פי גורמים המעורים בפרטים, הפעם מדובר בשיר שקט עם טקסט אישי.

מימון מצלמת קליפ: שירי מימון צילמה את הקליפ לסינגל החדש שלה, "יש לי הכל", בקניון גינדי, ומי שלוהק להופיע לצדה הוא דן מור, בנה של פינצ'י מור.

על הסט פגשה את אקי אבני, שבעבר שיחק לצידה ב"אוויטה" והפעם צילם את הסדרה החדשה שלו, "הסטייליסטית".

מצלמת. שירי מימון (צילום: אמיר מאירי)

סוף לסכסוך בין ערוץ 10 לגיא לרר? בדיון שנערך אתמול בבית המשפט הגיעו הצדדים לפשרה, שלפיה יבקשו מפייסבוק להכפיל את העמוד של "הצינור", שכולל יותר ממיליון עוקבים. מהלך דומה נעשה בעמוד של "האח הגדול", שנוהל על ידי קשת, אך הפורמט עבר לרשת ובפייסבוק החליטו לשכפל את העמוד לשתי הזכייניות. אם פייסבוק ייענו גם לבקשה של ערוץ 10 ולרר, בתוך 60 יום יגיע הסכסוך לסיומו באופן סופי. הצדדים סירבו להגיב.

עזר מוכר את הבית: אם אתם בעניין של נדל"ן במרכז תל אביב, אסי עזר מוכר את הבית שלו.

סלפי לבני מזל: רגע אחרי שנחתה בניו יורק, התייצבה גל גדות בפאנל נשים בקולנוע בהוליווד שעליו סיפרנו לכם בתחילת השבוע. בקהל היו גם לא מעט ישראלים שחיים בניו יורק, וגם המפיק מוטי רייף שמבקר בעיר בימים אלה.

מי שציפה לסלפי בסוף המפגש כנראה נאלץ להתאכזב, אלא אם כן הוא נמנה עם הבודדים שהצליחו לתפוס את וונדר וומן.

אישה הוליוודית. גל גדות (צילום: AP)

צעד נבון: השחקן דב נבון לא מחכה לאחרי החגים כדי להתחיל את הדיאטה – וכבר אתמול צעד במרץ בתל אביב.

חן אהרוני בדרך ל"הכוכב הבא"? הזמר חן אהרוני הגיע לאודישנים של העונה החמישית של הריאליטי. לאהרוני יש כבר היסטוריה בתוכניות מהז'אנר: הוא התגלה לאחר שהשתתף בעונה החמישית של "כוכב נולד", ולפני ארבע שנים ניסה את מזלו גם בגרסה הבריטית של "אקס פקטור", אך הודח בשלב מחנה האימונים.

תפקיד ראשי להרץ: אסף הרץ לוהק לתפקיד הראשי בהצגה החדשה "מייד אין יזראל" של תיאטרון השעה הישראלי, לרגל חגיגות ה־70 למדינה. ההצגה תרוץ בקרוב ברחבי הארץ.

תפקיד ראשי. אסף הרץ ב"מרי לו" (צילום: גיא יחיאלי)