רוקד על הדשא. אפשר רק לקוות שמאמן הנבחרת, אלישע לוי, צפה אתמול בניצחון הענק של מכבי נתניה, 0:4 על מכבי פ"ת. אם הוא אכן בחר במשחק הזה ולא בסכנין נגד בית"ר ירושלים, סביר להניח שעברו בראשו הרהורי חרטה על כך שהותיר מחוץ לסגל את מלך שערי הליגה, דיא סבע.

השפיץ הגדול של נתניה התפוצץ אתמול על פ"ת עם שלושער ענק, שהמשיך את היכולת הנהדרת שלו מפתיחת העונה וסחף את קבוצתו לניצחון נוסף.

יעשה נכון המאמן הלאומי אם יודיע כבר הבוקר על זימונו של סבע. השחקן הנהדר היה אחראי אתמול על השער הראשון של נתניה, אבל מעבר לגול, הוא סיפק עוד משחק שבו לא הפסיק לרוץ ולרקוד על המגרש, חילק מסירות נהדרות ובמילים פשוטות – עשה מה שבא לו על הדשא. את המאזן האישי הוא הכפיל מהנקודה הלבנה, לאחר שקייטה הוכשל ברחבה וויתר לחלוץ על הבעיטה, אבל את הבונבוניירה סבע שמר לתוספת הזמן, כשכבש בתוספת הזמן גולאסו מחוץ לרחבה והעלה את מאזנו לתשעה שערים העונה.

לסלובודאן דראפיץ' יש את אחת משתי ההתקפות הקטלניות בליגה עם סבע, קייטה ולוי, שחזר אתמול להרכב וכבש שער נוסף בזכות טעות גדולה של עומר דנינו.

נתניה משחקת כדורגל אטרקטיבי מאוד ובכל אחד מהמשחקים האחרונים שלה היא הבקיעה שלושה שערים. אם תצליח לשמור על יציבות ועל היכולת הזאת, אין ספק שהיא יכולה לתפוס העונה מקום בפלייאוף העליון. על חגיגות הניצחון של נתניה העיבו פציעותיהם של שני שחקני ההגנה – טים אויבך וחגי גולדנברג, שנפצעו במהלך המשחק והוחלפו.

התבוסה שחטף מאמן פ"ת, שרון מימר, שחווה גם את הפסד הבכורה שלו בקבוצה, בעיקר צריכה ללמד אותו שני דברים – שהשחקנים שלו מתפרקים מהר מדי ושההגנה שלו, שהייתה אמורה להיות החוליה החזקה, נראית קטסטרופה. בקצב הזה, לפ"ת יהיה קשה להשיג מקום בשישייה הראשונה.

יודה בטעות? אלישע לוי (צילום: אודי ציטיאט)