"זה צפוי להיות משוגע, אני אוהבת את התכנית הזו", אמרה הכוכבת הישראלית גל גדות, בהתייחסות ראשונה לבחירה בה להנחות את התכנית הקרובה של "סאטרדי נייט לייב". "הפחד שלי הוא שאדבר כמו אידיוטית", הודתה גדות, "כבר יצא לי לאלתר, אבל לא באמריקה בסאטרדי נייט".

מדובר בתכנית השנייה לעונה זו של SNL, שהיא העונה ה-43 של תכנית המערכונים המפורסמת ביותר בעולם. התכנית זכתה עד היום בכ-50 פרסי אמי וגדות הודתה שהאחריות בהנחיית תכנית הבידור הנחשבת מצליחה להלחיץ אותה לא מעט.

"אני בקושי יכולה לומר 'סאטרדי נייט לייב'", הוסיפה גדות, שחלקה את חששותיה עם הקהל באירוע תקשורתי בו נטלה חלק אמש (ראשון). "אני חושבת על מונולוג הפתיחה ועובר לי בראש 'אההה', אני מתרגשת".

השחקנית תוכל אולי לשאוב עידוד מהזמר סאם סמית' שיופיע יחד איתה בתכנית כאמן אורח. אנחנו מצדנו כבר לא יכולים לחכות לראות אותה בסלפי עם דונאלד טראמפ של התכנית, כלומר אלק בולדווין. הפרק המדובר ישודר בארצות הברית ב-7 באוקטובר, שבת הקרובה.

עוד הישג ענק. גל גדות (צילום: AP)

כמובן שזהו רק עוד הישג אחד בשרשרת ההישגים של גל גדות, השחקנית הישראלית בת ה-32, שעושה חייל בהוליווד בשנים האחרונות, לאחר שהסרט "וונדרוומן" הראשון בסדרה בכיכובה, יצא השנה לאקרנים. בין ההישגים הבולטים של גדות בחודשים האחרונים: השתתפות בפרסומת בגמר ה"סופרבול", זכייה בטקס פרסי הנוער ככוכבת האקשן של השנה ובחודש הבא צפוי לצאת סרט נוסף בכיכובה – "ליגת הצדק", בו תככב שוב לצדם של גיבורים כמו באטמן, אקווה מן, הפלאש וגיבורים אחרים. נותר רק לצפות לשם שלה בשדרת הכוכבים המפורסמת בהוליווד.

נושאים קשורים: