מה שיעלה לך כסף רב וצער לא קטן מהנזק שיגרם לך. אינני נוגע עדיין בעוגמת הנפש והסיכון לאבד חפצים יקרי ערך כספי ורגשי במידה ומי הביוב יעלו על גדותיהם כתוצאה מסתימה. שתילת עצים בקרבת צנרת הביוב, הוא רעיון לא כל כך מוצלח שלא לומר לא חכם, העץ היפה שלך מצמיח את שורשיו מידי יום ויכול יום אחד בסופו של דבר להוות בעיה יקרה מאוד.

כיצד שורשי העץ חודרים לצנרת הביוב?

אז למה צריך אינסטלטור שורשי העץ מטרתם להזין את העץ במים ומזון כדי לגדול. השורשים בחיפושם אחר מים וחומרים מזינים, מזהים גם טיפות מים וממרחק של כמה מטרים ואז העץ מתחיל להכות שורשים ולהצמיחם לכיוון הדליפה בצנרת גם אם היא קטנה. מה שעושה את הביוב ליעד מועדף. אם נשתול עצים קרוב מדי, אפילו סדק זעיר או חיבור לא אטום כפי שצריך של שני צינורות ביוב יכול להיות מספיק עבור שורש עץ אחד כדי לחדור פנימה. ברגע שהשורש הצליח לחדור פעם אחת פנימה, תגדל במקום מסה של שורשים היכולים בסופו של דבר להוביל לחסימת צנרת הביוב.

מה אתה יכול לעשות?

הצעד היעיל ביותר הוא מניעה, ברגע ששורשי העץ הצליחו לחדור לצנרת, הצינורות יכולים להתפוצץ מהלחץ שייווצר והתיקונים הדורשים יהיו תיקונים יקרים שלא להגיד החלפת הצנרת כולה..

המלצה חמה

לפני שאתה קורא לאינסטלטור בתל אביב או בכל מקום אחר, עליך לשמור ולבדוק באופן קבוע ולנקות את צינורות הביוב שלך. כמובן שלא תוכל לעשות זאת בכוחות עצמך ותצטרך להזמין חברה מקצועית המחזיקה בבעלותה משאית מסוג ביובית. תוכלו למצוא חברות ביובית בנקל באינטרנט. כדאי שתחזיק ברשותך עותק של תוכנית הביוב של הנכס שלך כדי לקבוע את המיקום ואת הסוג של צינורות הביוב ולהשתמש במידע זה כדי למנוע שתילת עצים או שיחים באזור קו הביוב שלך.

מי אחראי לתיקון הבעיה?

נניח שלא ידעתם ויום אחד נתקלתם בבעיית אינסטלציה, אתם שואלים את עצמכם מה לעשות ומי אחראי? אתם אחראים לכל תיקון, תחליף או תחזוקה לצינורות ולמתאמים שבנכס שלכם עד לאחר נקודת החיבור לצינורות של העירייה בדרך כלל בסמוך לגבולות הפיזיים של הבית או החצר שלכם.

למי עלייך לקרוא במקרה של חסימה בביוב?

אם אתה נתקל בבעיות חסימה או פיצוץ או הצפה עם הביוב שלך כפי שהמלצתי כבר עלייך לזמן חברה מקצועית העוסקת בביובית. להם יש את כל הציוד והמומחיות כדי לסייע לך לטפל לנקות ולהבטיח את פעילות הביוב ביעילות.
מידע נוסף לגבי אינסטלטור בתל אביב, תוכלו להיכנס לקישורים במאמרים, ראו בלוגים מדהימים!