מאת: רוז לוין

צילום -Tal pro

צילום -Tal pro

יום שישי בצהריים, במקום לא שגרתי, על פסי הרכבת במתחם התחנה בתל אביב, הציגו בוגרי המחלקה לעיצוב אופנה של מכללת קונספט את הקולקציות שעיצבו בסיום לימודיהם.

במהלך הלימודים מגבש כל סטודנט את הסגנון שלו ומגלה את עצמו כמעצב.

לאחר שהתנסה בכל סוגי הבדים, סגנונות התפירה, גזירה והתדמיתנות הוא בשל כעת להחליט מי קהל היעד שלו ומה הצעד הבא בקריירה המקצועית שלו.

על המסלול אפשר היה לראות מגוון עצום של סגנונות, דבר שמעיד על פלורליזם וחופש ביטוי אשר מעודד את הסטודנטים ליצירתיות ובחינת איכויות אופנה חדשות.

החל מבגדי קזו’אל, בגדי ים ועד שמלות ערב ושמלות כלה קלסיות, שהעידו על יכולת תדמיתנות גבוהה, תפירה וגימורים ברמת הוט קוטור.

צילום -Tal pro

צילום -Tal pro

מכללת קונספט ידועה בשנים האחרונות כמקבילה לשנקר ובצלאל למי שאינו מעוניין ללמוד 4 שנים אינטנסיביות, אלא מחפש בעיקר את הידע הפרקטי שיוביל אותו להצלחה בתחום העיצוב.

יפעת שגב, מנהלת המכללה, מספרת :”מעצבי האופנה המדוברים ביותר כיום, הם בוגרי קונספט. שיטת הלימוד הפרקטית הוכיחה את עצמה כיעילה, איכות המרצים ובעיקר העצמת הסטודנטים לכל אורך הדרך, היא חלק מהאג’נדה שלנו, כי סטודנט שמרגיש שיש לו גב, יכול לכבוש את העולם”.

מי שחושב על לימודי עיצוב אופנה איכותיים, מוזמן להתרשם פה.

צילום-שמואל קוגן

צילום-שמואל קוגן

קרדיטים:

מעצב ומרכז המסלול: מסטר שמואל זו’רנו

מעצבי אופנה: נוי סיבוני, תהילה בניסטי, אוריה דעדוש, ירדן לזרסקי, סאברין אבו סלים, טל גנה, זהרה אבו סיאם, יעל שרעבי, טופז עזרא, ספיר שי, אמירה חג’ג’, רחל ברגמן, רעות מתנה, גדיר תלחמי, יוספה בר, יהודית אלון, מאיה ביתן, חן חוה

סטייליסטית ראשית: לילך עמר

עוזרי סטיילינג: ניר פזהר, אלמוג בן חכם, אנה רזומוב, קארן כהן טבול, סוריאל גפני, נוי קימלמן

צילום-עופר לוי

צילום-עופר לוי

מעצבי שיער: מור נחום, מרגריטה יוספוב, סהר רביבו, חנה דהן, רז אזולאי

צילום - Tal pro

צילום – Tal pro

מאפרים: שרונה ישראלי, ילין לנדוור, אסף קדר, שני פז, תמר חסיד, שיר אלמקיס, נינה רזניק, נועה אליהו, שירה זכאים, ניקול שמס, קרן אור ברון, מירב יער

עיצוב תכשיטים: איריס רותם (שביל האירוסים)

הפקה: קונספט המכללה לעיצוב.