שחקני מכבי חיפה ישבו אתמול (ראשון) בחדר ההלבשה לפני המשחק מול מ.ס אשדוד ובשיחות ביניהם אמרו: "צריך לצאת לפגרת הנבחרת עם ניצחון". אז אולי הדרך לא היתה מרשימה, אבל הירוקים רשמו 0:1 קטן על הקבוצה של ראובן עטרועלו (זמנית) למקום השלישי בטבלה.

המאמן גיא לוזון דיבר בסיום על העובדה שקבוצתו רשמה 19 מצבי הבקעה, כמות שלא הצליחה לרשום בשני משחקים יחד (הפועל עכו ומכבי ת"א). בנוסף, העובדה ששמרו על שער נקי משחק שני ברציפות גרמה ללוזון להיות מרוצה, אבל להודות ש"היכולת לא מספיק טובה, אבל נשפר אותה".

נשיא המועדון יעקב שחר ירד אתמול לחדרי ההלבשה, בירך את אופיר מזרחי על שער הניצחון שכבש אבל גם הוא הבהיר כי הוא מצפה לשיפור ביכולת. "יש לנו עוד שבועיים להשתפר", אמר גורם במועדון והוסיף: "הליגה עדיין בהישג יד וברור לנו שאם נרים את הרמה העונה הזאת תלך למקום אחר לגמרי. בעונה שעברה בשלב הזה רדפנו אחרי חצי ליגה".

בחיפה שיבחו את הבלם רמי גרשון וגם את המגן רז מאיר ששיחק בעמדת המגן השמאלי שזרה לו והיה אחד השחקנים שרצו הכי הרבה על הדשא. לגבי גרשון, מדובר במשחק הראשון שלו אי פעם בליגת העל שכן הוא עזב את ישראל לליגה הבלגית מהפועל ראשל"צ, אז בליגה א'.

"רמי גרשון נותן שקט", אמרו בקבוצה והוסיפו: "השילוב שלו עם דוס סנטוס נראה טוב. עכשיו צריך לעבוד על הסיומת במשחק ההתקפה". הקשר רועי קהת נפצע במהלך המחצית השנייה והוחלף אך לא מדובר בפציעה רצינית אלא ברגישות בשריר בלבד. כך גם לגבי המגן רז מאיר.

נושאים קשורים: