מחריד: קאט גלינגר, דוגמנית קנדית בת 24 וחובבת קעקועים מושבעת, קיבלה החלטה לבצע קעקוע יחודי ומסוכן – לצבוע את גלגלי עיניה בצבע כהה באמצעות דיו ומחט, כחלק מטרנד חדש ומסוכן שמתפשט ברחבי העולם בחודשים האחרונים.

על פי כתבה שהתפרסמה בנושא באתר "מטרו" הבריטי, לאחר שביצעה את הקעקוע היא החלה לסבול מכאבים עזים בעינה, שהתנפחה ונסגרה כמעט לגמרי, ונוזל בצבע סגול החל לנזול מעינה הימנית.


הדוגמנית פונתה בבהילות לבית החולים באוטווה, שם היא קיבלה טיפול אנטיביוטי ייחודי, שלא עזר לה במיוחד. את סיפורה המטלטל חשפה קאט בפני גולשי הפייסבוק, ובפרופיל שלה היא העלתה מדי יום תמונות מזעזעות של עינה הסגולה ומשתפת את הגולשים בשיחות לייב בתחושותיה הקשות.

בפוסט הראשון שלה, אותו כתבה ביום רביעי שעבר, חשפה קאט את התוצאות המחרידות של הטיפול שעברה: "לכל אחד שואל על העין שלי, אז זה נעשה על ידי 'אריק בראון' (מקעקע) לפני שלושה שבועות. כפי שזה נראה, אני אצטרך לראות מומחה ואני בסכנה להיות עיוורת אם לא יצליחו לתקן את זה. זה נגרם על ידי דיו לא מזוקק".

עוד סיפרה הדוגמנית כי "אני משתפת את זה כדי להזהיר אתכם. לא היו לי חיות מחמד פרוותיות לגרום לדבר כזה, ואני רוחץ את הידיים בכל פעם שאני עושה משהו עם העין שלי, לפני ואחרי".

"לקחתי טיפות אנטיביוטיות במשך השבוע וחצי הראשונים ונטלתי טיפות סטרואידיות במשך ארבעת הימים האחרונים – אבל נרשמה רק הצלחה קטנה בהפחתת הנפיחות הפנימית. הנפיחות החיצונית נמשכה כמעט שבוע. התצלומים שפרסמתי מציגים את המצב היום (טיפה סגולה), והיום שאחרי (נפיחות) ואת המצב עכשיו, שלושה שבועות לאחר מכן. אני יוסיף עוד תמונות במהלך הימים הקרובים".


באחד הפוסטים האחרונים שלה, שעלה לרשת ביום שלישי, הוסיפה קאט וסיפרה: "הכאב חזר היום. אני מקווה שזה רק יום רע, ואולי אני מרגישה כך בגלל המתח שבו אני נמצאת. יש לי עוד פגישה ב'מכון העין' מחר אחר הצהריים, ואז יהיה לי עוד הרבה פרטים לספר. תודה לכל מי ששלח לי עצה, מילים טובות, עידוד, תמיכה ואהבה. כולכם אנשים מיוחדים להפליא ואני אסירת תודה שיש לי אתכם".

בפוסט האחרון, אותו פרסמה בשעה האחרונה (חמישי), ציינה הדוגמנית הצעירה בקצרה: "כרגע אני מחכה לפגוש את מומחה קרנית. אפרסם עדכונים לאחר מכן. הרבה אהבה!"

ראייתה של קאט הפכה בימים האחרונים למטושטשת, וההערכה האחרונה של הרופאים היא שהנזק שנגרם לה הוא בלתי הפיך. נכון לעכשיו הרופאים ככל הנראה ויתרו על ראייתה של הדוגמנית, ועמלים למנוע את התפשטות הזיהום כדי שלא יתפשט לאזורים נוספים במוחה – כך על פי ה"מטרו". במידה והדבר לא יתאפשר, ייאלצו להסיר את עינה של הדוגמנית בניתוח חירום.

חובבת קעקועים מושבעת

קאט משוחחת בצ'אט של הפייסבוק עם עוקביה

נושאים קשורים: