כיום יש סוגים שונים של שתלים, למשל שתל עם מעטפת פוליאוריתן שמפחית דרמטית סיבוכים כמו תזוזה של השתל, סיבוב שלו ואת תופעת הקפסולה – התקשות שנוצרת סביב השתל ושמעוותת את צורתו של השד עד כדי צורך בניתוח תיקון. וזוהי רק ההתחלה כי שתלים אלו פשוט טובים יותר.

אמנם שתלים עם פוליאוריתן זהים מבחינת רכות לסוגים אחרים של שתלים, אך להבדיל מהסוגים האחרים שתלים מפוליאוריתן נשארים רכים גם שנים רבות לאחר ניתוח ההגדלה. בנוסף, אין צורך להחליף את השתלים האלו לאחר 10 שנים כמו שתלים מסוגים אחרים.

אבל שימי לב – בכל ניתוח הגדלת חזה יש להתאים את השתל (מכל סוג שהוא )לכל אישה באופן אישי בהתאם למבנה גופה, לאופי שלה ולא פחות חשוב – לציפיות שלה. לכן אנחנו ממליצות לבצע ניתוח הגדלה רק אצל רופא שמבצע פגישות ייעוץ מעמיקות ומקצועיות. באופן הזה תוכלי להיות בטוחה שהשתל שיותאם לך יהיה אכן כך – מתאים.

אל תתפשרי

מי כמונו הנשים יודעות שהשד הוא לא רק איבר הנקה אלא סימן לנשיות. לכן אנחנו ממליצות לבצע ניתוח הגדלה רק במקום שמבין זאת ושמתייחס לגופך בכבוד הראוי, כלומר לא רק כאביזר שאותו מנתחים אלא כמקדש אנושי ונשי.

אנחנו ממליצות לפנות לרופא שיקנה לשד החדש שלך מראה טבעי ואסתטי, ולא אנחנו לא מדברות רק על המראה אלא גם על המגע שהוא גם חשוב. לכן אסור לכן להתפשר על פחות מהטוב ביותר ובמילים אחרות – פני לד”ר נמרוד פרידמן.

הרופא והאגדה

רופא זה הוא לא רק מנתח פלסטי אלא מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית מהמובילים בתחומו. המשמעות היא שאת נמצאת בידיים הכי טובות שיש תרתי משמע וזו רק ההתחלה: הוא חבר באיגוד הישראלי, האמריקאי והבינלאומי לכירורגיה פלסטית והוא אחד מ-25 רופאים בכל העולם שהוכשר גם ללמד פלסטיקאים.

אם עוד לא השתכנעת בטח תשמחי לדעת שהוא גם מייעץ לחברות שמפתחות חומרים, מכשירים ותהליכים בתחום הפלסטיקה האסתטית ושרשומים על שמו 5 פטנטים בתחום ניתוחי החזה.

מה את צריכה לעשות?

אולי תתפלאי אבל כדי להינות מהמקצועיות והנסיון של הטוב ביותר את לא צריכה להתאמץ. פשוט חייגי לטלפון 03-7208835 ותיעני במענה אנושי 24/7. את יכולה להשאיר גם הודעה באתר האינטרנט של הקליניקה או ליצור קשר באמצעות הפייסבוק או היוטיוב. כי בינינו – לחזה שלך מגיע הטוב ביותר וגם לך אז למה את מחכה?