שתי תאומות רוסיות שהפכו לכוכבות בעיר מולדתן, החליטו כעת שהן רוצות לכבוש יעד חדש: השתיים, אדל ואלינה פקטיבה, רוצות לעבור לשלב הבא בחיים ולהתחתן. אבל זה לא הכל: התאומות לא מחפשות שני בני זוג שונים, אלא תרות אחר בעל משותף שאותו יוכלו לחלוק ביניהן.

ראש העיר התגייס לעזרתן. אדל ואלינה פקטיבה (צילום: מתוך האינסטגרם)

הסטודנטיות הצעירות, שמתגוררות בעיר קאזאן, טוענות כי מאסו בה – וכי הן מחפשות כעת בעל "עשיר עד אימה", שייקח אותן אל מוסקבה, כך עולה מידיעה שפורסמה אתמול (יום ד') ב"סאן" הבריטי.

את ההחלטה המשונה הסבירו התאומות בכך שהן רגילות לעשות הכל יחד, ולכן הרעיון של בעל משותף מוצא חן בעיניהן. יחד עם זאת, השתיים הזהירו כי הבעל העתידי שלהן "לא יכול להיות כל אחד" – ושהוא צריך להיות "עשיר מאוד ועם ראש פתוח" מפני ש"שתי נשים זה לא נורמלי".

השתיים אף הגדילו לעשות ופנו לאנשי עסקים ופוליטיקאים מקומיים, בבקשה שיעזרו להן למצוא מועמדים מתאימים. למרבה התדהמה, ראש העיר לשעבר התגייס לעזרתן. לדבריו, הוא עומד ליצור קשר עם עשירי "פורבס" ברוסיה, משום ש"יהיה כיף לעזור".

ועד שהן ימצאו את הבחור המאושר, השתיים מתחזקות בלוג אופנה בו הן מפרסמות בעיקר בגדים חושפניים – ומרוויחות בערך 10,000 רובל בחודש (כ-600 שקל).

מכירים מועמדים מתאימים? אדל ואלינה פקטיבה (צילום: מתוך האינסטגרם)
נושאים קשורים: