ג'ירפות, אסתר רדא, ANNA RF, רוקפור, הדס קליינמן ואביב בכר, יהוא ירון, ערן צור, נגה ארז, לילי פרנקו, רן ראשון ויוסי פיין הם רק חלק קטן ממאות המוזיקאים שימלאו את מצפה גבולות אשר בנגב בצלילים עצמאיים, אלקטרוניים ואלטרנטיביים, במסגרת פסטיבל אינדינגב המסורתי שיתקיים השנה בתאריכים 19-21.10.17.

מדור "מכת בכורות" מתכבד להגיש השמעות בכורה לקליפים וגרסאות מיוחדות לשירים של "לא", אור אדרי ו-Trust a Lady, ויש אפילו בונוס: רמיקס של Choke לשיר "ספורט" של איה זהבי פייגלין.

פסטיבל אינדינגב 2017 ( )

אור אדרי | זיכרון קצר

השיר "זיכרון קצר" ראה אור לראשונה בגלגולו הראשון באלבום הבכורה של להקת ריו, הרכב הדרים פופ של אדרי וזואי פולנסקי, שיצא לפני שנתיים.

השנה יצא השיר בגרסת פסנתר באלבום הבכורה של אדרי וזכה לקליפ מעשה ידיו של איש הווידאו פז אדרי, אחיה של אור, שאחראי גם על רוב הקליפים של להקת ריו ושל להקות ואמנים ישראליים רבים אחרים. הקליפ משלב בתוך הסיפור שלו את צילומיו של הצלם נמרוד גטר, שהוצגו בתערוכה "More of the same".

Trust a Lady | Boots

ההרכב הבועט בהנהגתה של זהר גינזבורג, הקים אולם בקרחת היער וצילם גרסאות לייב מיוחדות לשירים מתוך אלבום הבכורה, שיראה אור בחודשים הקרובים.

אם גינזבורג מוכרת לכם, זה מהשתתפותה בתכנית של שי שטרן ובלהקתו של אסף אבידן. את הלהקה הנוכחית היא הקימה עם נמרוד גולדפרב (המפשעות, מונטיפיורי) וגיא בן עמי (שרי ורנו, תמר רדה), אחרי שחזרה מטור עולמי וכתבה שירים בחדרי מלון אירופיים.

לא | אנשים מבוגרים

הטריו האקוסטי-מינימליסטי "לא", הוציא אלבום בכורה לפני כשנתיים, ובימים אלה עומד לפני הוצאת אלבום חדש בתמיכת הקרן לעידוד היצירה של אקו"ם. האלבום, שייקרא "דווקא", למעשה יושק בהופעה של ההרכב בפסטיבל אינדינגב.

גיא שמי, שמוכר כמפיק מוזיקלי, גיטריסט וחבר בלהקות מרסדס בנד ואינפקציה, אחראי לכתיבת השירים, ואליו מצטרפים גיא לוי על קונטרבס וניר וקסמן בשירה. לא מזמן שחרר ההרכב גרסת כיסוי ל"יש לי חברה" של טיפקס, שזכתה לכ-50 אלף צפיות בפייסבוק ואף נכנסה לפלייליסט גלגלצ.

איה זהבי פייגלין | ספורט (Choke Remix)

Choke (עדי רותם) איגד סביבו חבורה של ארבעה ביטמייקרים – עידו מימון, רועי ירום, רן רייטן ועומר לוז, יחד הם ה-Beat Orchestra, תזמורת על טהרת הביטים. בעקבות ניסיון בימתי מוצלח עם הזמרת איה זהבי פייגלין הוקלט רמיקס לשירה "ספורט".

Choke Beat Orchestra יופיעו השנה בפסטיבל אינדינגב יחד עם איה.