אם אתם זקוקים למשהו שיעלה לכם חיוך על הפנים, הסרטון הבא הוא בדיוק בשבילכם: צעירה שמצאה את עצמה תקועה בשדה התעופה בהמתנה לטיסה – החליטה להפוך לימון ללימונדה, וצילמה סרטון שהפך במהרה לויראלי.

הצעירה, משיד מזוג'י, נתקעה בשדה תעופה בצפון קרוליינה שבארה"ב לאחר שפיספסה את טיסת ההמשך שלה. אלא שבמקום לעשות את הדבר ההגיוני ולישון על ספסלים, או סתם לכעוס – מזוג'י החליטה להוציא את המיטב מהמצב, וצילמה סרטון שתיעד את מעלליה בשדה התעופה, כך עולה מידיעה שפורסמה היום (יום ד') ב"דיילי מייל" הבריטי.

בסרטון החמוד, נראית הצעירה כשהיא רוקדת ברחבי שדה התעופה. ולא רק היא: לא ברור איך, אבל מזוג'י הצליחה לשכנע גם לא מעט עובדים בשדה – החל מעובדי ביטחון ועד למוכר בחנות הקפה – לרקוד איתה.

"פספסתי את טיסת ההמשך שלי, ולא רציתי לשבת בעצבים כל הלילה", כתבה הצעירה ליד הסרטון. "במקום, עשיתי את מה שעושה אותי הכי שמחה – רקדתי. וגם הכרתי כמה חברים חדשים על הדרך. תודה לכם שרקדתם איתי ושכחתם מהצרות שלכם".

כצפוי, הסרטון זכה מהר מאוד להצלחה גדולה ברשת, לאחר שצבר למעלה ממיליון צפיות ומאות תגובות. "את אור בעולם החשוך הזה, תודה לך על שנשארת חיובית במצב רע", כתב אחד הגולשים, ואחרת הוסיפה: "הלוואי שיותר אנשים יתגברו ככה על בעיות, היינו חיים בעולם הרבה יותר טוב".

להתלהבות הכללית הוסיפה העובדה שגם נמל התעופה שארלוט, בו נתקעה הצעירה, שיתף את הסרטון שלה. "כל הכבוד לגברת מזוג'י, שהפכה חוויה קשה לחיובית", נכתב בעמוד הטוויטר של נמל התעופה.