הכוכב הגדול של הכדורסל הישראלי, עומרי כספי, התראיין הלילה (בין שלישי לרביעי) לאתר האוהדים "golden state of mind" והציג את עצמו בפני המעריצים החדשים שלו באלופת ה-NBA.

כספי סיפר על הסגנון שלו: "המשחק שלי בשנים האחרונות התבסס בעיקר על קליעה. אני ידוע בכך שאני לא לוקח זריעות רעות, מסוגל לקחת ריבאונדים ולרוץ עם הכדור עד לטבעת. בדרך כלל אני לא זורק מחצי מרחק, אולי לקחתי 10 זריקות כאלה בכל העונה שעברה".

הישראלי נשאל אם הוא זוכר את המשחק בו קליי תומפסון קלע 37 נק' ברבע והשיב: "אני זוכר שכל הקבוצה שיחקה בשבילו. צריך אופי ואישיות לזה. קליי היה בזון נפלא, אי אפשר לתאר כמה הוא היה גדול. מאוד אהבתי שכולם זיהו שהוא חם והתאמצו למצוא אותו, זה מעיד המון על הקבוצה ועל היכולת שלה לדעת מי האיש שלה ברגע נתון".

על הבחירה בגולדן סטייט בחוזה מינימום: "רציתי להיות בסיטואציה שאני יכול לנצח. הייתי בקבוצות טובות יותר ופחות ולמדתי לאורך הקריירה שבסופו של דבר הכול מסתכם בניצחונות. אף פעם לא עניין אותי הכסף, השאיפה שלי לא הייתה להרוויח הכי הרבה. יכולתי לקבל יותר כסף בקבוצות אחרות, אבל רציתי לגדול ככדורסלן ושיזכרו אותי בעתיד. הרגשתי שעם החבורה הזאת והמאמן הזה אוכל לפתח את המשחק שלי לרמות אחרות".

לסיכום, כספי התייחס לכמות הדקות שהוא צפוי לקבל: "אקבל מספיק הזדמנויות לשחק. אולי לא בכל ערב, אבל כשיצטרכו אותי אני אהיה מוכן לתרום מהניסיון שלי ולקחת את הצ'אנס. חשוב לי להשתלב ולעזור לחבריי לקבוצה, תמיד הייתי שחקן שיודע את מקומו ועוזר לארגון ולשאר השחקנים".