שלושה שבועות לפני שריקת הפתיחה לעונת 2017/8, קיימה הערב (שני) סגנית האלופה קליבלנד את יום התקשורת המיוחד לעיתונאים. עוד לפני שלב הראיונות, הקאבס הודיעו כי הגארד אייזיאה תומאס, שהגיע בטרייד הגדול של הקיץ במקמו של קיירי אירווינג, עשוי לחזור לפרקט כבר בחודש ינואר. "הצוות הרפואי מקווה שאייזיאה יחזור כבר בינואר הקרוב", נמסר מטעם המועדון.

מי שהתייצב מול המיקרופונים היה לברון ג'יימס, שכמובן התייחס לפרשת נשיא ארה"ב, שבחר לבטל את ההזמנה של גולדן סטייט וסטף קרי לבית הלבן: "קבוצה של אנשים מנהלים את המדינה שלנו, בטח לא הבחור ההוא. אני לא מצטער שקראתי לו בטלן. אפשר להגיד שמי שהצביע לו עשה טעות. אני לא אתן לאדם אחד, לא משנה כמה כוח יש לו, להשתמש בספורט כדי ליצור פילוג במדינה", הקפיד לברון להשמיט את שמו של הנשיא טראמפ.

על העזיבה של של קיירי אירווינג, הרחיב לברון: "אני באמת לא יודע מדוע קיירי בחר לעזוב אותנו. אולי זה בגלל הצורה שהעונה הסתיימה או בגלל השינוי במאמן או בג'נרל מנג'ר או בגלל שחזרתי שוב לקליבלנד בפעם השנייה. תהיתי אם זה משהו שיכולתי לעשות יותר טוב, כדי לגרום לו להישאר איתנו.

"היו לי הרבה מחשבות, הרבה אמוציות הינו באוויר. ניסיתי לעשות הכל כדי לעזור לו ולהיות השחקן הכי טוב שהוא יכול להיות. הייתי מוכן לתת לו את המפתחות. אני מאחל לילד בהצלחה, עכשיו אני רק חושש כי הוא לקח את כל הכישרון שלו לבוסטון. זה הכל".

על האפשרות שחברו הטוב דווין וויד יצטרף בקרות מאוד לשורות הקאבס: "אשמח מאוד אם הוא יהיה פה. הוא שחקן נהדר שיודע לעשות מהלכים. יש לו גם מוח כדורסל נהדר. דיברתי איתו כל הקיץ, ואדבר איתו שוב. אבל לא הכל תלוי בי. אני מאוד מקווה שהוא ישחק איתנו העונה".

נושאים קשורים: