פסטיבל הבלוז של תל אביב חוזר במהדורה כמעט כל-ישראלית. הפסטיבל, שיתקיים על פני ארבעה ימים ב-20 מוקדים בתל אביב ובערים נוספות, יתאפיין הפעם במגוון רחב של אמנים מקומיים הפועלים בסגנונות שונים, חלקם הגדול ישתפו פעולה ויעלו הפקות ייחודיות וחד פעמיות לפסטיבל. כמו תמיד, גם הפעם כמחצית מההופעות יוצעו בחינם לקהל הרחב.

מופעים בולטים בפסטיבל השנה: דני ליטני מארח את דפנה ארמוני; איתי פרל במופע טרום השקת אלבום חדש; שליחי הבלוז במחווה לגיטריסטים הגדולים מארחים את אילן וירצברג ויהודה עדר; יאיר דלאל וה-Band Orient Blues; מופע מיוחד של אלון עדר וליאור דיין; Lost Highway מארחים את חיים אוליאל; הגר לוי במחווה לנינה סימון; האחים נידם עם אלון אולארצ'יק ועוד.

בין שלל ההפקות המקומיות, יכבד את הפסטיבל בנוכחותו המוזיקאי האמריקאי אב דיוויס, שיופיע בליווי להקת סובו.

מהדורה חמישית בניחוח מקומי. פסטיבל הבלוז של תל אביב (עיצוב: אלעד אלחרר)

פסטיבל הבלוז של תל אביב, אשר נערך לראשונה ביולי 2015 וכעת יעלה בפעם החמישית, צבר אלפים רבים של מבקרות ומבקרים וגרר שיתופי פעולה עם מפיקים נוספים. השנה יצטרפו ערים נוספות לחגיגת הבלוז הישראלית, כאשר הפקות מיוחדות לפסטיבל יעלו באותו סופ"ש גם באלמא מרכז לאומנויות זכרון יעקב, עשן הזמן באר-שבע, מועדון הג'אז במצפה רמון ומוקדים נוספים בהרצליה וקריית אונו.

הפסטיבל מופק ומנוהל על ידי חברת ההפקות Nobody’s Fault Productions, האחראית לעשרות הופעות בלוז מקומיות ובינלאומיות בישראל מאז שנת 2012. השנה התהדק הקשר בין פסטיבל הבלוז של תל אביב לפסטיבל ה-Juke Joint במיסיסיפי, מקור ההשראה של הפסטיבל הישראלי, ומעתה מדובר ב"פסטיבלים אחים". בין שיתופי הפעולה של הפסטיבלים ניתן למנות את הגעתו של מלך הבלוז באדי גאי לישראל במסגרת מהדורתו השלישית של הפסטיבל, וכן הופעות של מוזיקאים ישראלים במיסיסיפי.

פרטים נוספים בדף הפייסבוק ובאתר הפסטיבל.