רק מחצית מיציעי אצטדיון הטניס ברמת השרון צפויים להיות מלאים היום (שישי) במפגש גביע הדיוויס הקריטי בין ישראל לאוקראינה, שייפתח ב-‭.12:00 ‬

ל"ישראל היום" נודע שלנוכח המספר הנמוך של הכרטיסים שנמכרו, חולקו ויחולקו הזמנות כדי שהאצטדיון המיושן בכל זאת ייתן הרגשה ביתית לנבחרת, במפגש שהמפסידה בו תרד לקרב הישרדות אחרון בבית 1 נגד המפסידה בין אוסטריה לרומניה. הפסימיים בענף כבר העריכו שישראל ורומניה ייפגשו בהמשך השנה למפגש הגורלי.

אחד ההסברים לכך שהמפגש לא מעניין את האוהדים בישראל ולא נמצא על סדר היום, קשור לכך שהוא כמעט לא פורסם וקודם על ידי אנשי איגוד הטניס, אלו שדודי סלע, המחבט הבכיר של ישראל, הצהיר עליהם השבוע ש"אין סיכוי שהם יצליחו לגלות דודי סלע חדש".

לרשותו של הקפטן אייל רן יעמדו דודי סלע, יוני ארליך, עידן לשם ומור בוליס, שזומן לראשונה לנבחרת. גם ישי עוליאל ואיגור סמילנסקי הם חלק מהסגל המורחב. האוקראינים, שבמשך שנים היו מסוכסכים בניהם והחרימו את משחקי הדיוויס, מגיעים בסגל החזק שלהם ומי שיוביל את הנבחרת הוא אלכסנדר דולגופולוב המדורג ‭ 47‬ בעולם, ששמו הוזכר לאחרונה בקשר למכירות משחקים. על הסגל גם סרגיי סטחובסקי (‭103 ‬ בעולם), דניס מולצ'נוב (‭130‬) ואיליה מרצ'נקו (‭.(286 ‬

"הכל על הכתפיים של דודי"

דודי סלע, שלא הסתיר השבוע את דעתו על המגרש המיושן ברמה"ש, אמר לקראת המפגש: "אי אפשר להגיד שאנחנו פייבוריטים. אני שמעתי שאנשים התאכזבו מהכדורגל ומהכדורסל, אבל שוכחים שאנחנו בסך הכל ישראל. בבית אנחנו יכולים לנצח כל אחד. כשאני עולה לשחק כאן אני תמיד חושב שאין שחקן שאני לא יכול לנצח".

עם זאת, לכולם ברור שכדי שהיציעים יהיו מלאים בשבת במשחק הזוגות, סלע יהיה חייב לנצח ולזכות בנקודה היקרה מול מרצ'נקו, זאת מתוך נקודת הנחה שלשם ינוצח על ידי דולגופולוב. "הכל על הכתפיים של דודי, אם הוא מפסיד את המשחק הראשון, ההתמודדות תסתיים בשבת והטניס הישראלי יגיע לשפל חדש", אמרו אמש בסביבת הנבחרת.

נושאים קשורים: