עלייה וקוץ בה: הפועל ת"א עלתה הערב (שלישי) למקום הראשון בליגה הלאומית, עם מאזן מושלם של 4 ניצחונות מ-4 משחקים ויחס שערים 0:8, בזכות ניצחון חוץ 0:2 על בית"ר ת"א/רמלה. אלא שעל הניצחון העיבה תקרית חמורה בין הסדרנים לקהל האדום, שהובילה להפסקת המשחק למשך כעשר דקות.

לפי הדיווחים מהאצטדיון ברמלה, הסדרנים במקום ביקשו מאוהדי האורחת להתרחק מהגדר כדי לא להסתיר לאחרים את הנעשה על המגרש. חלק מהאוהדים התנגדו לבקשה עד שאחד מאנשי האבטחה ריסס את הקהל בגז פלפל, שפגע גם בשחקנים. מהומה גדולה פרצה במקום והשופט אלי חכמון פסק על הפסקת המשחק בדקה ה-22.

עשר דקות אחר כך חזרו שחקני שתי הקבוצות לדשא והמשחק חודש, לא לפני שחלק מהאוהדים התעמתו עם הסדרנים בסמוך לאחת היציאות מהאצטדיון. את מוטי ברשצקי זה פחות עניין, והוא היה אחראי לשער הניצחון בדקה ה-41. הקשר המצוין בעט כדור מדויק מחוץ לרחבה והכניע את סהר חסון.

המחצית השנייה של האדומים הייתה חלשה, אבל ההגנה עשתה את שלה והשלימה 450 דקות ללא ספיגת שער מאז פתיחת עונה. ארבע דקות בתוך תוספת הזמן הכפיל פדרו גלבאן את התוצאה. החלוץ הארגנטינאי הוכשל בתוך הרחבה וכבש בעצמו את הפנדל. מוטי איווניר יכול להיות מרוצה, המפסידה במקום השמיני עם 5 נקודות בלבד.

בית"ר ת"א/רמלה: סהר חסון, רומאריק אטו, דין אקפי, עמאש מנסור, שי גולן, סוהיל ארמלי (בן מיזן 83'), דניאל סולומון (רועי דיין 78'), אסף לוי, אבישי כהן, רז יצחק (דור גלילי 62'), יוג'ין אנסה.

הפועל ת"א: אריק ינקו, עידן כהן, אוראל דגני, ברונו סוארס, טל בנש, רז נחמיאס, אביחי ידין, ניר לקס (עידו אקסברד, 92'), מוטי ברשצקי (דניאל גרץ 68'), ג'וזף גנדה, שחר הירש (פדרו גלבאן 60').