נבחרות הדיוויס של ישראל ואוקראינה ערכו היום (ג') מסיבת עיתונאים לקראת ההתמודדות בין השתיים בסוף השבוע במסגרת הבית האזורי. סגל הנבחרת כולל את דודי סלע, עידן לשם, יוני ארליך ומור בוליס הצעיר שזכה לזימון בכורה במדים הלאומיים.

קפטן הנבחרת, אייל רן, התייחס לתמונת הסיכויים לקראת המפגש אשר המנצחת בו תבטיח את הישארותה בבית האזורי לשנה נוספת: "אנחנו מגיעים במוטיבציית שיא למפגש. מצפה לנו משוכה גבוהה מאוד בדמות נבחרת אוקראינה שמגיעה בסגל הכי חזק שלה, אבל כך גם אנחנו. אין לי ספק שבעזרת הבית והתמיכה של הקהל יחד עם הטניסאים שלנו אפשר לנצח את המפגש הזה. זה המקום לקרוא לקהל ולאוהדי הטניס להגיע בהמוניכם".

המחבט הבכיר של הנבחרת, דודי סלע, שהעפיל אתמול למקום ה-67 בעולם, הוסיף: "אני מודע לכך שאני חייב להביא נקודה ביום הראשון, ואעשה את הכול לשם כך. הולך להיות משחק מאוד קשה מול שחקנים מצוינים כמו דולגופולוב וסטחובסקי. אעשה את הכול על מנת להשיג את הנקודות ולעזור לנבחרת להשיג ניצחון במפגש".

גם הנבחרת האוקראינית תחת הדרכתו של שחקן העבר המפואר, אנדריי מדבדב, ערכה מסיבת עיתונאים משלה, בה התייחס המחבט הבכיר שלה, אלכסנדר דולגופולוב (52 בעולם) שמגיע אחרי ההפסד לרפאל נדאל בשמינית גמר אליפות ארה"ב: "זו הפעם הראשונה שלי בישראל. לא הגעתי למפגשים הקודמים בעקבות פציעה. הפעם אני בריא ומוכן להתמודדות קשה מול נבחרת מצוינת כמו ישראל".