סלואן סטיבנס חגגה הלילה (בין שבת לראשון) זכייה סנסציונית באליפות ארה"ב הפתוחה אחרי ניצחון 3:6, 0:6 מוחץ בדרבי אמריקאי על בת ארצה מדיסון קיז. סטיבנס בת ה-24, שדורגה לפני חודש וחצי במקום ה-957 בעולם בלבד, תזנק כעת לאזור המקום ה-20, כשברשותה תואר גרנד סלאם ראשון בקריירה.

סלואן סטיבנס זוכה באליפות ארה"ב הפתוחה (רויטרס)

"עברתי מסע מדהים ולא הייתי משנה אותו תמורת שום הון שבעולם", אמרה סטיבנס הנרגשת, "לפני פחות משנה עברתי ניתוח לא קל ואם מישהו היה אומר לי שאזכה אחרי עשרה חודשים בפלאשינג מדו, הייתי אומרת שזה פשוט בלתי אפשרי. עכשיו אני צריכה לפרוש. אני לא יודעת איך אצליח להגיע למשהו יותר גדול מזה בקריירה", התלוצצה הזוכה המאושרת.

על בה ארצה והחברה הטובה מדיסון קיז: " אמרתי לה שחבל שלא יכול להיות תיקו בטניס. מדיסון היא אחת החברות הכי טובות שלי בסבב. לא הייתי רוצה לשחק נגד אף אחת אחרת. אני יודעת שאם זה היה הפוך והייתי בצד המפסיד – היא היתה איתי ותומכת בי. היא חברה טובה".

על הקשר החם עם אימה, הוסיפה סטיבנס: "תמיד קיבלתי ממנה את כל התמיכה הכי גדולה. כשהייתי קטנה, היא לקחה אותי לאקדמיית טניס ואמרו לה שאולי אקבל מלגה ואין סיכוי שאשחק ברמות הגבוהות. היא תמיד האמינה בי. אני חושבת שלא תמיד ההורים מקבלים מספיק קרדיט".

נושאים קשורים: