התבוסה אתמול 4:0 של ארסנל באנפילד מול ליברפול, הבהירה חד משמעית שארסן ונגר איבד את זה. שהפער בין מה שהוא רואה בראשו למה שקורה על הדשא הוא עצום. "לא תמצאו מאמן אחד בעולם שיהיה מרוצה מתצוגה כזאת של קבוצתו", אמר בסיום, ולפחות בזה צדק.

"שיחקנו בצורה גרועה", הודה המאמן הצרפתי, "היינו יריבה קלה מאוד לליברפול. מהדקה הראשונה ועד לאחרונה לא סיפקנו את הרמה הנדרשת. הם הענישו אותנו על כל טעות וטעות. קשה לומר מה הסיבה להופעה שכזאת, עדיין קשה לי להגיד אם הייתי שותף להפסד כה ברור לחובתי".

מסוט אוזיל הלך צעד קדימה עם התנצלות בחשבון האינסטגרם שלו: " תבקרו אותנו, תצעקו עלינו, אבל לנו כואב יותר מכולם. רצינו להשיג תוצאה טובה לפני הפגרה, אבל פשוט היינו גרועים ולא הופענו למשחק. אני בהחלט מתנצל בפני כל האוהדים ובעיקר אלה שהגיעו איתנו למגרש".

כוכב ארסנל לשעבר תיירי הנרי לא ריחם על ארסן ונגר: "קשה לי לראות את הקבוצה במצב הזה. פשוט רציתי לעזוב את האיצטדיון. ידעתי מה הולך לקרות, אבל כשאתה רואה את זה קורה מולך, אתה פשוט נכנס להלם. מה שקרה להם במשחק קורה כבר עשר שנים. זה תהליך עצוב. למה שמישהו ירצה להאריך את החוזה של המאמן במועדון. זו השאלה".

מנגד, יורגן קלופ מאמן ליברפול הסביר מה גרם לניצחון המשכנע: "רצינו לכפות את עצמנו על ארסנל וזה מה שעשינו. היינו הרבה יותר פיזיים, שיחקנו בצורה מאוד מאורגנת ושלטנו מתחילת המשחק. חייבים לתת את הקרדיט לבחורים שלי, הם עבדו ממש קשה במשך כל 90 הדקות".

Blame us, shout at us, criticize us, but I'm also very disappointed about today's game 😠. We wanted to achieve a positive result before the international break but we were simply not good enough during the 90 minutes and Liverpool deserved the win without a doubt. Usually I'm too angry to post on social media after such frustrating days like today, but I don't want to let this match go uncommented before traveling to the DFB Team. Nevertheless… Gunners, I'm sorry – especially for the fans who travelled all the way up to Liverpool to see us fighting. But we will try everything to improve in the next game and bounce back from the disappointment we are all feeling at the moment 👊🏼 #LFCvAFC @arsenal

A post shared by Mesut ײzil (@m10_official) on

נושאים קשורים: