בשעה האחרונה מתרבים דיווחים בעולם על קשיים ושבושים בפייסבוק בעיקר בעיקר בדפדפן כרום של גוגל. גולשים מצייצים בטוויטר מאירופה ומארה"ב על נפילות או ניתוקים ברשת החברתית הפופולארית. בחלק מהמקרים טוענים המצייצים כי מדובר בנפילת שרתים. גם בישראל דיווחו חלק מהגולשים על שיבושים או נפילה ברשת. כזכור, בעבר כבר היו נפילות למספר שעות בעקבות קשיים של החברה.

הפעם האחרונה שבה דווח על תקלה עולמית בפייסבוק הייתה בחודש פברואר השנה, כאשר חלק מהגולשים דיווחו כי לא הצליחו לתפעל את הפייסבוק וכי לא ניתן לצפות בפרסומים חדשים. באותו היום, מומחי המחשבים של עיתון ה"מירור" הבריטי הודיעו כי זיהו בעיה באתר המונעת מהגולשים לתפעל אותו.

פייסבוק אמנם לא פרסמה כל הודעה רשמית בנושא, אולם גולשים שהביעו את תסכולם בציוצים שעלו ברשת המתחרה, טוויטר, זיהו כי הבעיה באתר מונעת מהם אמנם לגשת לאתר אך ריענון של הדף או גלישה מאחד מדפדפן אחר פותרת את הבעיה. מהדיווחים עולה כי מרבית התקלות נרשמו במוקדים שונים באירופה.

גורמים בפייסבוק ישראל מוסרים כי הם אינם מכירים את התקלה. לצד זה, אחוז קטן מהגולשים דיווחו כי אינם יכולים לגלוש ביישום בטלפון הנייד.

נושאים קשורים: