חברת מיקרוסופט משיקה את שירות Xbox Game Pass. השירות החדש יושק ב-1 בספטמבר בישראל, ברזיל, ארגנטינה, ערב הסעודית, סלובקיה, דרום-אפריקה ואיחוד האמירויות. כבר בתחילת השנה הכריזה ענקית הטכנולוגיה על השירות, שמאפשר למנויים גישה למאות משחקי Xbox One ו-Xbox 360 באמצעות מחיר חודשי קבוע.

כאמור, השירות יתחיל לפעול גם בארץ במחיר נמוך. במסגרתו יקבלו המנויים אפשרות גישה ליותר מ-100 משחקים, הנחות של 20% על משחקי Xbox One ו-10% על תוספים וחבילות הרחבה. השירות מציע הורדה מלאה של המשחקים כך שהמשתמש זוכה למהדורה המלאה ולא גרסאות הדגמה (דמו, א"ג). כמו כן, המשחק פועל מהכונן המקומי ולא מהענן, מה שמונע בעיות חיבור.

עד כה, השירות פועל במספר מדינות ברחבי העולם והוא מציע גישה לכותרים כגון Halo 5, Gears of War: Ultimate Edition, DiRT Rally, Resident Evil 6 ועוד במחיר קבוע של 9.99 דולרים בחודש, בנוסף ל-14 ימי ניסיון חינמיים. מידע נוסף אודות מחירים ופעילות השירות בארץ צפוי להתפרסם בקרוב, שכן במיקרוסופט ישראל מבטיחים עוד פרטים בהמשך. מידע אודות השירות, רשימת המשחקים המלאה וכן שאלות ותשובות, ניתן למצוא בדף הרשמי בבלוג החברה.

בתוך כך, במסגרת הכרזות ה-Xbox בכנס Gamescom השנתי, הודיעה מיקרוסופט על פתיחת ההזמנה המוקדמת העולמית עבור Xbox One X במהדורה מוגבלת שתכלול את הכיתובProject Scorpio – שמה המוקדם של הקונסלה – על הקונסולה עצמה ועל הבקרים האלחוטיים. כזכור, ביוני האחרון השיקה מיקרוסופט את קונסולת Xbox One X, המכשיר העוצמתי והקטן ביותר שצוות Xbox בנה אי פעם, שיגיע לשווקים של Xbox One החל מהשביעי בנובמבר.