הפועל חולון השלימה את בניית הסגל לקראת העונה הקרובה: הקבוצה של דן שמיר הודיעה הערב (שלישי) על החתמתו של הסמול-פורוורד האמריקאי ג'אבריל טראוויק, ששיחק בעונה החולפת בסו פולס סקייפרס מליגת הפיתוח של ה-NBA.

המאמן אמר על ההחתמה: "ג'אבריל טראוויק שחקן בעל התכונות שאנחנו צריכים בשביל הכדורסל שאנחנו רוצים לשחק ואני שמח שהוא מצטרף. תמה הרכבת הקבוצה בשלב מוקדם מהרגיל, יש לנו קבוצה מעניינת עם פוטנציאל ולשמחתי יש לכולם זמן להכין את עצמם לעונה".

טראוויק בן ה-25 מתנשא לגובה של 1.98 ס"מ והוא יכול לשחק עם בעמדה 2. מדובר בבוגר מכללת ג'ורג'טאון היוקרתית, בשורותיה שיחק במשך ארבע שנים. בעונתו האחרונה בג'ורג'טאון רשם מספרים של 9 נק', 2.3 אס' ו- 3.6 רב' בממוצע למשחק.

בשנתיים האחרונות שיחק בסו פולס סקייפרס מהדי ליג, קבוצת הבת של מיאמי היט, כאשר בעונתו הראשונה בקבוצה עזר לה לזכות באליפות הדי ליג. בסו פולס סקייפרס העמיד טראוויק ממוצעים של 12.9 נק', (37% ל-3) 2.7 אס' ו-3.3 ריב' בממוצע למשחק.

הסגל המלא של הפועל חולון לעונת 2017/2018: יונתן מור, אלכס צ'וברוביץ', גיא פניני, שלומי הרוש, טום ספיר, אלון ספיר, טל זך, חנן קולמן, תמיר בלאט, טו הולוואיי, אריאל ז'אנו, ג'ו אלכסנדר, קוריי וולדן.