מגיש ופרשן הספורט רון קופמן ממשיך להסתבך. אחרי התבטאותו נגד שרת התרבות והספורט מירי רגב, יוצאת כנגדו הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. קופמן משמש לאחרונה כפרזנטור של הרשות בקמפיין חדש ברדיו ובאמצעי תקשורת אחרים – "שומרי דרך".

עוד כותרות ב-nrg:
דודו טסה הוא הישראלי היפהמועל יד במוזיאון: ביקורת קשה על מירי רגבצפו: תמונות ההיריון האחרונות של בר רפאליכל התכנים הכי מעניינים – בעמוד הפייסבוק שלנו

מנכ"ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, רו"ח מרדכי בהירי דואני, החליט להשעות את השתתפותו של העיתונאי רון קופמן מהקמפיין. בהודעת הרשות נכתב כי "בהירי קיבל את ההחלטה אתמול על רקע התבטאויותיו חסרות הטעם, הפוגעות והמעליבות של קופמן כנגד שרה בממשלת ישראל. הרשות הלאומית חושבת כי אין זה ראוי שפרזנטור מטעמה יתבטא באופן הזה".

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, בשיתוף אגף התנועה – משטרת ישראל ועמותת "נתיב בטוח", השיקו את המיזם על מנת לשנות את תרבות הנהיגה בישראל ולקדם נהיגה על פי החוק בקרב כלל הנהגים. מטרת המיזם היא לתעד עבירות תנועה חמורות המבוצעות בכבישי הארץ, בדגש על בריונות כביש, ובכך לייצר הרתעה מפני ביצוע עבירות תנועה.

היממה האחרונה הייתה סוערת עבור המגיש ששוב הסתבך בגלל הפה הגדול שלו. אתמול (שני) הוא הושעה משידור תכנית הספורט ב״רדיו ללא הפסקה״ בעקבות הדברים שגררו תלונות אל נציב תלונות הציבור ברשות השנייה.

• קופמן: "ניאו פשיסטים באדום מול תומכי הצל בסגול"• רון קופמן לאוהד בית"ר: "נפל ביולוגי שכמוך"

קופמן נגד פויר

במקביל לשערורייה בדבר התבטאותו של קופמן על שרת התרבות, קרב ציוצים עקוב מקללות ונאצות נערך בטוויטר בין  דרור פויר, לאחר שזה כתב: "רון קופמן, מגדולי המזהמים של תרבות הדיון בישראל, מוביל קמפיין למען תרבות הנהיגה בישראל, כי אין קשר בין הדברים סתום יא זבל חרא זין קקה תמות".

קופמן כמובן לא נשאר חייב, והגיב בסרקזם: "פויר לא יפה לדבר כך לאבא. נדרש הרבה זמן לאמך ולי לייצר מוטציה כמוך. הזהרתי אותה, שאתה מאותגר כבר בינקותך, ואני מתנצל שלא טעיתי". לאחר מכן הוסיף קופמן: "רק אשפה ביולוגית מדבר כך לאביו מולידו".

הויכוח המכוער המשיך בעוד פויר הגיב בהמשך: "יא בטטה, לא היית מוצא את איבר המין שלך מתחת הכרס המכוערת שלך גם עם זכוכית מגדלת ופינצטה", וגם "אמא שלי לא היית עוברת את הכביש להשתין עליך גם אם היית עולה באש, יא דביל". לזאת הגיב קופמן: "מוכן לסייע לי למצוא? נראה לי שנעשה חיים ביחד".

יממה לאחר חילופי הדברים המכוערים, אפשר לרשום ניצחון סמלי לדרור פויר, לאור השעייתו של קופמן מקמפיין הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.