מנכ"ל תחנת "רדיו ללא הפסקה" אור צלקובניק החליט להשעות את המגיש ופרשן הספורט רון קופמן מתכניתו בתחנה בשל ריבוי תלונות לנציב הרשות השנייה. התלונות הגיעו בעקבות התבטאותו החריפה של השדר אמש (א') כלפי שרת התרבות והספורט מירי רגב. בין היתר אמר: "אני מתבייש בבהמה הזאת".
השרה רגב נשלחה לאולימפיאדה כנציגת ישראל ומאז הגעתה לברזיל נקטה במספר צעדים שיש שיגדירו אותם כפוליטיים. היא החרימה את טקס הפתיחה של התחרות בשל שמירת שבת, והגדירה את המשלחת הלבנונית כ'אנטישמית', לאחר שמנעה מהמשלחת הישראלית לעלות לאוטובוס. "הקוף", שידוע בהיעדר חיבה לפוליטיקאים שמשתמשים בכיסאם כדי לגרוף קולות, לא אהב את מעשייה והטיח בשרה:  "רגב היא בורה, טיפשה, כמה טימטום יש באישה אחת? הופכת את הספורט הישראלי לסניף של מרכז הליכוד. היא פשוט נחותה, זה שהיא הולכת לבד – זה נס". עוד הוסיף הפרשן: "האולימפיאדה היא מקום של ספורט. באולימפיאדה הבהמה הזאת מירי רגב היא כלום".

עוד כותרות ב-nrg:
דודו טסה הוא הישראלי היפהמציאות רבודה: מילון פוקימון גו השלםצפו: תמונות ההיריון האחרונות של בר רפאליכל התכנים הכי מעניינים – בעמוד הפייסבוק שלנו

אין זו הפעם הראשונה שקופמן משתמש בלשון בוטה, להפך – מדובר באחד מסימני ההיכר שלו. גם אין זו הפעם הראשונה שהשדרן תוקף את שרת התרבות רגב. כשזו הציעה להגביל את משחקי ליגות הכדורגל בשבת, אמר קופמן "כמה יפה, ככה סתומה".

לצד אהדה רבה שרכש לעצמו בעקבות התבטאויותיו הישירות והכנות, ספג קופמן גם לא מעט ביקורת במהלך השנים. עם זאת, נדירות הפעמים בהן מושעה שדרן רדיו באופן מידי בעקבות התבטאויות שכאלה, ולא מעטים הם השדרנים הישראלים המפורסמים המנבלים את פיותיהם מעל גלי האתר, בהם נתן זהבי ויורם שפטל, המשדרים באותה תחנה בה משדר קופמן.

תגובת 103FM להשעייה של קופמן: "שדרני התחנה מחויבים להשתמש בלשון נקיה ולהימנע כליל ממילים וביטויים שיש בהם משום עלבון אישי והסתה כלפי אדם, קבוצה באוכלוסייה, או גוף כלשהו. עקרונות אלו תקפים גם בעת מתיחת ביקורת, נוקבת ככל שתהיה, ואינם שוללים כהוא זה את חופש הביטוי הנהוג בתחנה. השדרן רון קופמן חרג מנהלים אלו ועל כן הושעה כבר אתמול משידורי התחנה".

• קופמן: "ניאו פשיסטים באדום מול תומכי הצל בסגול"• רון קופמן לאוהד בית"ר: "נפל ביולוגי שכמוך"

סתום יא זבל תמות

במקביל לשערורייה בדבר התבטאותו של קופמן על שרת התרבות, קרב ציוצים עקוב מקללות ונאצות נערך בטוויטר בין  דרור פויר, לאחר שזה כתב: "רון קופמן, מגדולי המזהמים של תרבות הדיון בישראל, מוביל קמפיין למען תרבות הנהיגה בישראל, כי אין קשר בין הדברים סתום יא זבל חרא זין קקה תמות".

קופמן כמובן לא נשאר חייב, והגיב בסרקזם: "פויר לא יפה לדבר כך לאבא. נדרש הרבה זמן לאמך ולי לייצר מוטציה כמוך. הזהרתי אותה, שאתה מאותגר כבר בינקותך, ואני מתנצל שלא טעיתי". לאחר מכן הוסיף קופמן: "רק אשפה ביולוגית מדבר כך לאביו מולידו".

הויכוח המכוער המשיך בעוד פויר הגיב בהמשך: "יא בטטה, לא היית מוצה את איב המין שלך מתחת הכרס המכוערת שלך גם עם זכוכית מגדלת ופינצטה", וגם "אמא שלי לא היית עוברת את הכביש להשתין עליך גם אם היית עולה באש יא דביל". לזאת הגיב קופמן: "מוכן לסייע לי למצוא? נראה ליש נעשה חיים ביחד".