סאגת פרישתו של השדרן בועז כהן מ-88fm מגיעה לסיום: בימים האחרונים נחתם הסכם בין כהן לבין תחנת הרדיו eco99fm, וכהן ישדר ויערוך רצועת שידור קבועה בימים ראשון עד חמישי בין השעות 0:00-22:00 בתכנית שתישא את שמו. בנוסף, כהן יערוך ערוץ מוזיקה ויעלה סטים מוזיקליים בפלטפורמת הדיגיטל של התחנה.

כהן עזב את התחנה לאחר המעבר לתאגיד השידור הציבורי. לפני כחודש, בפוסט שפרסם בפייסבוק, הוא כתב "הודעתי היום על התפטרותי מהתחנה. תודה לכם על 16 שנים של האזנה. אוהב אתכם מאוד". מאוחר יותר הוא חשף גם את סיבת עזיבתו בראיון ל"הארץ" וטען כי סירב לקבל התערבות בתכנים ותכתיבים של עורכים ברדיו.

"מיום שעמדתי על דעתי רציתי לחשוף את הסביבה שלי למוזיקה שריגשה וריתקה אותי", סיפר היום כהן. "בתיכון אמרתי לחברים, 'אתם חייבים לבוא אליי לשמוע את התקליטים החדשים שקניתי'. לפעמים התאהבו. לפעמים לא הבינו. אבל הם הקשיבו. ואז, כשהגעתי לרדיו, פתאום יכולתי לעשות את זה לעשרות אלפי אנשים. להשמיע להם מוזיקה שמרגשת אותי ומסקרנת אותי ולנסות לגרום להם להתאהב. הרבה פעמים הצלחתי, לשמחתי.

"בעיניי, להיות שדרן רדיו זה להפיץ אהבה. זה לקדם איכות. זה להעשיר חיים של הרבה אנשים ביופי ובאהבה. להוסיף להם קסם. אני מודה ל- eco99fm שהרימו את הכפפה, ומעניקים לי את הזכות לעשות את מה שאני אוהב הכי הרבה – רדיו".

חגית קמין, מנכ"לית eco99fm אמרה היום כי "מאז הקמת eco99fm אופי שידורי הערב והלילה של התחנה היה ייחודי, ובו אנו מותחים את המנעד המוזיקלי, כדי לאפשר לעוד קהלים ליהנות. בעולם המוזיקלי הזה בועז מהווה סמן ימני בסוג העריכה הייחודי לו, ולכן צרפנו אותו לשורותינו., וגאים בקולות האחרים שהוא יביא לרדיו".