האם גם אתם קוראים הודעות ביישומי המסרים המידיים אך מתעלמים ולא עונים? כעת עלולות להיות לכך השלכות לא פשוטות. אישה בטייוואן זכתה במשפט גירושין לאחר שהוכיחה כי בעלה קיבל את ההודעות ששלחה לו, אך לא הגיב להן, כך דווח היום באתר ה-BBC.

טלפון (צילום: שאטרסטוק)

כחלק מההוכחות במשפט הציגה האישה את התכתבות בין השניים, והראתה כי על אף שההודעותששלחה לנו סומנו בוי כחול, כלומר שבעלה קיבל וקראאת ההודעות, הוא התעלם ולא הגיב במשך תקופה ארוכה. על פי השופט בתיק, הייתה בכך הוכחה מספקת לכך שמערכת היחסים בין בני הזוג פגומה ולמעשה חסרת תקנה ולכן אישר את את הגירושין.

על פי העולה מהמשפט, במשך תקופה של שישה חודשים שלחה האישה לבעלה מספר רב של הודעות טקסט, כולל הודעה שבישרה לו שהיא עברה תאונת דרכים ומאושפזת בבית החולים. על אף שבעלה אכן ביקר אותה פעם אחת בבית החולים, החליט השופט כי יש בכך עילה מספקת לגירושין: "הנתבע לא שאל למצבה של התובעת ולא השיב להודעות, למרות שקיבל ממנה מידע על אישפוזה".

כחודשיים לאחר התאונה, שלח הבעל הודעה בודדת לאשתו בה כתב לה שיש עבורה דואר. בני הזוג, בשנות הארבעים לחייהם, היו נשואים במשך כחמש שנים. חברים של בני הזוג סיפרו כי האישה הייתה המפרנסת העיקרית בבית, ומשפחתו של הבעל הייתה לרוב "לא ידידותית" כלפיה. הבעל עצמו לא טרח להופיע לדיונים וכנראה שגם לא יגיש ערעור.

נושאים קשורים: