מטוס העתיד, או מטוס החלומות ה"דרימליינר" של אייר אירופהנחת היום (שני) בישראל. מדובר במטוס של חברת התעופה הספרדית, שיעניק חוויית טיסה משודרגת בקו תל אביב-מדריד.

חברת התעופה הספרדית תפעיל החל מהיום שש טיסות שבועיות בקו זה באמצעות מטוס הדרימליינר 787. במטוס החדש הנוסעים מתל אביב ייהנו מאפשרויות בידור מגוונות במהלך הטיסה, כמו למשל צפייה במבחר גדול של כ-38 סרטים חדשים הכוללים סרטי פעולה, קומדיות וקלסיקות בנוסף למגוון גדול של משחקים ומוסיקה מכל הסוגים.

אייר אירופה (צילום: מתוך ויקיפדיה )

בנוסף הנוסעים נהנים משירות מלא הכולל: כבודה, ארוחות עם תפריט עשיר המבוסס על רכיבים אורגניים, תפריט מיוחד לילדים, עיתונים ומגזינים, אפשרות הזמנת מושבים מראש, שירות צ'ק אין מוקדם, שירות WiFi וסטרימינג בטיסות הטרנס אטלנטיות.

ההחלטה להפעיל את מטוסי הדרימליינר בקו תל אביב מדריד נבעה מעליה של כ-48% במספר הנוסעים מישראל מתחילת שנת 2017 לעומת התקופה המקבילה אשתקד עם אייר אירופה – נתון יוצא דופן ולכן החברה החליטה להפעיל את הקו מתל אביב 6 פעמים בשבוע ולהכפיל את מספר המושבים באמצעות המטוס החדש. מחיר כרטיס טיסה מישראל בחודשי הקיץ לספרד והאיים: למדריד החל מ-320$ כולל מיסים, לאיביזה החל מ-454$ כולל מיסים, לסאו פאולו שבברזיל החל מ-810$ כולל מיסים, לבוגוטה שבקולומביה החל מ-1106$.

מטוס בואינג 787 דרימליינר (צילום: אי-פי)

הדרימליינר, מטוס החלומות, הוא המטוס המשוכלל ביותר שיצא ממפעל בואינג בארה"ב. במטוס יש טכנולוגיות חדשניות, ביניהן: גוף המטוס נבנה מסגסוגת וסיבים מיוחדים, שאמור להוריד את הלחץ החיצוני של האוויר על המטוס ולהקל על תחושת העייפות של הטסים. הסגסוגת אף מורידה במשקל המטוס וכתוצאה חוסכת בדלק ומאפשרת לו לטוס מהר יותר.

גם חברת אל על הזמינה מספר מטוסי דרימליינר, כאשר המטוס הראשון שצפוי לטוס בקו תל אביב-ניוארק, צפוי להגיע במהלך חודש אוגוסט.

נושאים קשורים: