אמיר פרישר גוטמן פרסם לפני מספר דקות (שני) תמונה מצמררת בחשבון האינסטגרם שלו, מהטיפולים הרפואיים המיוחדים שהוא עובר לאחרונה. "כואב לי. מי שהמציא את הטיפול הזה – שלא יפגוש אותי ברחוב", תיאר פרישר גוטמן בפוסט שלו ותייג את פולה בליק דיין, מומחית לרפואה טבעית.

כואב לי …. מי שהמציא את הטיפול הזה – שלא יפגוש אותי ברחוב. @polablick

A post shared by Yanai Amir Fryszer Guttman (@amirfguttman) on


הגולשים כתבו לזמר תגובות מודאגות לגבי מצבו הרפואי. "זה נראה מפחיד", ציין העוקב אודל ונופר זאדה הוסיפה: "אמאל'ה, מה זה?" בעקבות ההודעות של הגולשים הבהיר פרישר גוטמן בתגובה על גבי הפוסט כי מדובר ב"דיקור ושאיבת נוזלים", והוסיף שהטיפולים האלטרנטיביים הם "הדברים הבודדים שמקלים על הכאבים הנלווים לבעיית הרגליים שנוצרה מהטיפול הכימי".

הזמר, השחקן והבמאי וחבר להקת 'היי פייב' המיתולוגית, אמיר פרישר גוטמן (לשעבר אמיר פיי גוטמן), התאשפז לפני כשנה לאחר שאובחן כחולה בסרטן בלוטות הלימפה. באותה תקופה כתב באינסטגרם: "קיבלתי את הבשורה והאבחון של הרופאים ואני לומד להתמודד איתה. אני אדם מאמין ואופטימי לגבי המשך הדרך שלפני".

בעקבות מחלתו הוחלט כי מופע האיחוד החד-פעמי של להקת 'היי פייב', שפרישר גוטמן היה אחד מחמשת החברים בה, יידחה עד להודעה חדשה. כשלושה חודשים לאחר האבחון הראשוני טס פרישר גוטמן לבדיקה נוספת בניו-יורק, שם התברר לו כי הוא למעשה כלל אינו חולה בסרטן.

"צריך להודות כל יום לאלוהים שעשה איתנו כזה חסד", סיכם בהשקת הסרט שהופק לאחרונה על תקופת אשפוזו. "אני עובר תקופה שהיא כולה אתגר, ויש לנו עוד דרך ארוכה לעבור".