טרגדיה: הלן הנטר וג'ק מרטין ניהלו קשר בשלט רחוק, בזמן שהוא התגורר בארה"ב והיא בבריטניה. הרומן בניהם נמשך שנתיים, במהלכן התכתבו ודיברו בטלפון מידי יום, וכל זאת מבלי שראו אי פעם אחת את השני.

שבועות ספורים לפני שמרטין היה צריך לעלות על טיסה לאיחוד המיוחל עם הנטר – הוא נפטר למרבה הצער מהתקף לב. השניים הכירו באינטרנט ולאחר שמרטין בן ה-58 שלח הודעה להנטר בת ה-43, היא נענתה והם החליפו מספרי טלפון.

השניים תכננו חופשה ארוכה בה מרטין יבקר בבריטניה למשך שלושה שבועות, ולאחר מכן הם יטוסו יחד לארצות הברית, שם הייתה אמורה הנטר לפגוש לראשונה את בני משפחתו של מרטין.

הנטר השבורה הקימה דף גיוס כספים באינטרנט כדי להגיע להלוויה של מרטין. "לא היה לי מושג אם זה יעבוד, אבל החברים שלי היו נדיבים כל כך", אמרה בראיון לאתר בריטי. "הם סידרו לי טיסה, חדר וויזה. המסע היה
מאוד מרגש. ג'ק שלח לי את אחת מחולצות הטריקו שלו, ואני החזקתי אותה לנחמה במהלך ההלוויה".

ג'ק מרטין (צילום: מתוך הסרטון)

"כשראיתי אותו בהלוויה היה נראה לי שהוא מחייך, נשקתי לו מספר פעמים והחזקתי בידו", סיפרה הנטר. כשהגיעה להלוויה היא לא ידעה אם אנשים ידעו מי היא, אך היא הופתעה לגלות שמרטין דיבר עליה ללא הרף.

"המשפחה שלו ידעה עלי הכל. הם אמרו שהם יודעים כמה ג'ק ואני אוהבים זה את זה", אמרה. "חבל לי שחיכינו כל כך הרבה זמן כדי להיפגש. אני מרגישה מרומה בגלל שלא זכינו לחיות יחד כפי שתכננו".

נושאים קשורים: