עסק שחור 2017: עשר שנים לאחר שירדה מגלגלצ, איל פרידמן (קוואמי דה לה פוקס) ולירון תאני (דון ג'חנון) יחזירו את תכנית המוזיקה השחורה "עסק שחור" לשידור חגיגי וחד-פעמי ברדיו האינטרנטי "מהות החיים". השידור החגיגי יערך לרגל השמעת בכורה של אלבומו החדש של הראפר המוערך נצ'י נצ', ביום שני, ה-19.6.17, בין השעות 15:00-17:00 ויועבר בשידור חי גם ברדיו "הקצה".
 
"עסק שחור" שודרה בין השנים 1996-2007, וחיש מהר הפכה לתכנית קאלט בקרב חובבי הז'אנר, אבל לא רק – ההומור המיוחד של צמד המגישים סחף מאזינים רבים להאזין לתכנית הפופולרית. התכנית, שקרויה על שם שירו של הראפר נייג'ל האדמור, מחלוצי ההיפ-הופ הישראלי, זכורה כראשונה לתת במה למוזיקה השחורה בישראל.

האיחוד המדובר מתרחש לכבוד צאת אלבום הסולו הרביעי של נצ'י נצ', מהראפרים המובילים בארץ, אשר הפך בשנים האחרונות, יחד עם טונה ואמני היפ-הופ ישראלים נוספים, לקולו של הדור החדש.

קוואמי ולירון תאני: "אנחנו כל הזמן מחפשים הזדמנויות לעשות דברים יחד, והאלבום החדש של נצ'י הוא חתיכת סיבה מצוינת לשדר יחד שוב. לשנינו היה ברור שנרצה לשדר את האלבום החדש, כל אחד בתכנית שלו, אז אמרנו – רגע, למה לא יחד? וזה בדיוק מה שהולך לקרות. זה הולך להיות ט-עים".
 

ספיישל "עסק שחור" לרגל יציאת האלבום הרביעי. נצ'י נצ' (צילום: באדיבות אייל הרינג)

אסי זיגדון, מנהל רדיו מהות החיים: "אנחנו נרגשים וגאים לארח את האיחוד בין קוואמי ללירון תאני ואת השמעת הבכורה של האלבום החדש של נצ'י נצ', אשר רבים מאד מצפים לו. לירון הוא אחד השדרנים המרכזיים והפופולאריים ברדיו מהות החיים, והוא הצליח ליצור כאן קהילה גדולה, חיה ותוססת של מאזינים, המלווים אותו ואת התכנית. האיחוד כעת עם קוואמי לרגל האלבום החדש הוא אירוע רדיופוני יוצא דופן ודוגמה למיטב שהרדיו האינטרנטי יכול להציע".

נושאים קשורים: