כשהאנה פיווי האמריקאית הבחינה שמזג האוויר הולך ומתחמם, היא החליטה להתאים את עצמה לחום שבחוץ: וכך, כשיצאה לביקור בקניון הסמוך לביתה, פיווי בחרה ללבוש מכנסי ג'ינס קצרים וגופייה עם הדפס מצויר. אלא שכפי שגילתה תוך זמן קצר, אותה החלטה עלתה לה ביוקר.

לדברי פיווי, היא גורשה מהקניון אליו הגיעה, בטענה שהתלבשה באופן "לא הולם" – כך עולה מידיעה שפורסמה אתמול (יום ג') ב"דיילי מייל" הבריטי.
 

"אדם אנונימי דיווח עלי למחלקת הביטחון של הקניון". פיווי (צילום: מתוך הפייסבוק)

בפוסט שפירסמה בעמוד הפייסבוק שלה, גוללה הצעירה את שאירע – לצד תמונה של הבגדים שלבשה, שרחוקים מלהיות פרובוקטיביים. "כפי שרבים מכם יודעים, יש היום יותר מ-32 מעלות. כלומר, ממש חם", פתחה הצעירה את הפוסט, שהפך לויראלי וצבר למעלה מ-14 לייקים ו-8,000 שיתופים.

"כמובן שהחלטתי להתלבש בהתאם למזג האוויר: מכנסיים קצרים וגופיה. אבל כנראה שאיך שהייתי לבושה היה זנותי מדי עבור הציבור – משום שגורשתי מהקניון", כתבה פיווי. "כן, מתברר שאדם אנונימי כלשהו דיווח עלי למחלקת הביטחון של הקניון בגין לבוש לא הולם – וגירשו אותי. לא משנה שברדיוס של 300 מטר היו המון בנות שהיו לבושות כמוני – משום שיש בחוץ 32 מעלות".

לדברי פיווי, "אני כל כך כועסת עכשיו שאני רועדת. הייתי כל כך נבוכה שכמעט בכיתי – והכל כי אדם זר לא אהב את איך שהתלבשתי. אנשי הקניון צריכים להתבייש, וגם המתלונן האנונימי. זה הגוף שלי – וחם בחוץ. אני לא עומדת להגיע בג'ינס וסוודר. מצטערת. אם אתם לא אוהבים את זה, אל תסתכלו.

"הייתי בחוץ וביליתי בנעימים עם אחותי, ולפתע מצאתי את עצמי בחוץ ברחוב. לבייש בנות בגלל איך שהן מתלבשות זה דבר מצער ומיישן וזה צריך להיפסק".
 
בהמשך סיפרה פיווי כי היא בילתה בקניון מספר שעות לפני שגורשה ממנו. "הזמנו משקאות בסטארבקס ועמדנו באזור ההמתנה כדי לקבל אותם. ואז אחד מאנשי הביטחון בא אלי ואמר, 'גברתי, אנחנו יכולים לדבר איתך לרגע?'. אמרתי בסדר ולא היה לי מושג מה קורה.

"הסכמתי, אפילו שלא הרגשתי שזה מוצדק. אני אדם שנמנע מעימותים", סיפרה. "לא רציתי לעמוד להם מול הפנים ולומר שאני לא הולכת ולהתחיל סצינה גדולה. אבל אחרי שעזבתי חשבתי לעצמי שלא היו צריכים להתייחס אלי ככה".

בסופו של דבר, לאחר שגולשים רבים הזדעזעו מהמקרה – נמסר מהקניון כי האנה קיבלה התנצלות. "התנצלנו בפני האנה ואנחנו מתנצלים בפני הקהילה שלנו", נכתב בפייסבוק. "אנחנו אף פעם לא מתכוונים לבייש או להביך מישהו. אנחנו נוודא שכל עובדינו יודעים איך להתמודד עם מצבים כאלה בעתיד".

נושאים קשורים: