הוא עזב תכנית יומית בערוץ 10 כדי לקדם את משנתו הפוליטית, נבחר להיות חבר כנסת מטעם הבית היהודי, התפטר זמן קצר לאחר מכן כדי לחזור לתקשורת, הבליח שוב על המסך הקטן כמתמודד בתכנית ריאליטי, שם גם חשף שערורייה בגינה נעדר מהמסך מזה זמן רב, וכעת, המנחה, הפוליטיקאי ואיש התקשורת הלוחמני­שרון גל חוזר לרדיו, במשבצת שידור יומית ברדיו גלי ישראל (FM94/106.5).

גל ימלא את מקומו של יאיר שרקי שהגיש עד כה את רצועת הבוקר האקטואלית של התחנה בימים א'-ג'. גל יגיש את הרצועה של השעות שמונה עד עשר בבוקר בימים א'-ה' ויצור עוגן אקטואלי קבוע בחמישה ימי שידור. 
 
גל, שלו נסיון הגשה במספר תחנות רדיו בישראל, הוא גיוס נוסף של התחנה כחלק ממהלך למיצוב לוח שידורים חדש הפונה לקהל רחב. בשנה האחרונה גויסו גם יותם זמרי, נועם פתחי ואלעד לוי.
  
"אני שמח וגאה להצטרף לרדיו גלי ישראל, תחנה מובילה בישראל שבה כולם זוכרים שלפני שאנחנו עיתונאים, אנחנו יהודים וציונים", מסר גל. "נשתדל לעשות את התכנית הכי מעניינת ברדיו, מבחינתי זהו אושר גדול לחזור להיות בקשר עם קהל גדול מדי יום".

ישראל פריד, מנכ"ל רדיו גלי ישראל אמר: "בחשיבה משותפת עם יאיר שרקי החלטנו לסיים את דרכינו במתכונתה הנוכחית בשל אילוצים מצד שני הצדדים ואנו נפרדים ברוח טובה. אני מתרגש מאוד לקראת התכנית החדשה בהגשת שרון גל. שרון מחובר מאוד לעם ולארץ, והתחנה שלנו היא פלטפורמה טבעית בשבילו. בדבר אחד כולם יכולים להיות בטוחים – הולך להיות מעניין."

נושאים קשורים: